[ATB] Aktualności Doosan

Doosan Bobcat - Nowy prezes regionu

Data publikacji:

Firma Doosan Bobcat ogłosiła objęcie przez Alvaro Pacini’ego stanowiska prezesa Doosan Bobcat w Europie, regionie Bliskiego Wschodu i Afryki (EMEA). Będzie on odpowiedzialny za działalność firmy Doosan Bobcat w regionie EMEA, reprezentując marki Doosan, Bobcat, Geith i Portable Power.

Alvaro Pacini dołączył do Doosan Bobcat w 2011 r. jako wiceprezes ds. zakupów w EMEA, następnie w 2013 r. przejął dodatkowe obowiązki i kierownictwo nad systemem zarządzania jakością, a w roku 2015 nad działalnością operacyjną. Wcześniej pracował dla firmy Faurecia w Brazylii.
Doosan Bobcat rozszerza portfolio produktów i rozwija kanały dystrybucyjne swoich marek sprzętu ciężkiego, kompaktowego i przenośnego. Zdaniem przedstawicieli kadry zarządzającej firmy Pacini może pomóc utrzymać pozytywny impuls. – Jestem przekonany, że dzięki 30-letniemu doświadczeniu Alvaro pomoże nam w dalszym ciągu dostarczać innowacyjne produkty i usługi, których nasi dilerzy i klienci od nas oczekują – powiedział Scott Park, prezes i dyrektor generalny firmy Doosan Bobcat.
Alvaro Pacini jest absolwentem Universidade São Francisco w Brazylii na kierunku inżynierii mechanicznej, a specjalizował się w dziedzinie silników spalinowych. Tytuł MBA w dziedzinie administracji przemysłowej uzyskał na Instytucie INPG w Brazylii. Jego językiem ojczystym jest portugalski, a dodatkowo biegle posługuje się on językiem angielskim, hiszpańskim i francuskim.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.