[ATB] Aktualności

Doosan Infracore - spotkanie europejskich dealerów

Data publikacji:

Firma Doosan Infracore zorganizowała spotkanie europejskich dealerów, które odbyło się w lutym, w hiszpańskiej Maladze. W spotkaniu tym udział wzięło 140 uczestników, w tym kadra zarządzająca i dyrektorzy wielu europejskich dealerów sprzętu Doosan.

To pierwsze tak duże wydarzenie organizowane przez Doosan Infracore od powrotu firmy na rynek maszyn ciężkich. Wcześniej za sektor maszyn ciężkich na rynkach rozwiniętych, w tym w Europie i Ameryce Północnej, odpowiadała spółka Doosan Bobcat. Proces przeniesienia działalności, przeprowadzony w 2017 roku, umożliwił firmie Doosan Infracore powrót do gry na początku roku 2018. 

CEO firmy Doosan Infracore, Dongyoun Sohn, powiedział: „Jestem niezwykle wdzięczny pracownikom lokalnym i dealerom za ich wkład w rozwój naszej działalności na rynkach europejskich”. I dodał: „Od tej pory, przedstawiając ofertę potencjalnym klientom, będziemy stale podkreślać konkurencyjność naszych produktów – porównywalnych z produktami wiodących na świecie producentów – i dążyć do zwiększenia satysfakcji obecnych klientów, jeszcze bardziej zwiększając konkurencyjność naszych usług, jakość produktów i innowacyjność rozwiązań”.

Doosan Infracore rozpocznie realizację szczegółowego programu, którego celem jest znacząca poprawa efektywności zarządzania i konkurencyjności oraz umocnienie się na pozycji lidera na rynku światowym poprzez wzmocnienie całego łańcucha wartości – od rozwoju produktów i produkcję po sprzedaż. W ramach wysiłków ukierunkowanych na zwiększenie udziału na rynkach rozwiniętych Doosan Infracore skupi się przede wszystkim na rozszerzeniu zakresu zastosowań swoich najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych bazujących na opatentowanym systemie telematycznym DoosanCONNECT i uznanych na całym świecie technologiach informatyczno-komunikacyjnych (ICT), opracowywaniu nowych produktów dostosowanych do wymogów lokalnych oraz ulepszaniu obsługi klienta.

„Podczas spotkania wraz z dealerami omówiliśmy nasze strategie rozwoju biznesowego na rynkach europejskich, co wzmocniło relacje partnerskie między nami” – powiedział jeden z pracowników Doosan Infracore. „Aby przyspieszyć rozwój biznesowy na tym kontynencie, zapewnimy naszym dealerom pełne wsparcie i szybką reakcję na zapytania, co będzie możliwe dzięki wiedzy i doświadczeniu zgromadzonym przez firmę przez lata działalności”.

W 2017 roku na koniec trzeciego kwartału firma Doosan Infracore odnotowała przychód ze sprzedaży rzędu 835,8 miliarda KRW na rynku maszyn budowlanych w regionie EMEA (Europa/Bliski Wschód/Afryka). Dla firmy Doosan Infracore region EMEA to trzeci – po rynku północnoamerykańskim i rynkach rozwijających się – największy rynek o 18% udziale w globalnej sprzedaży maszyn budowlanych Doosan.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.