Doosan - nowe systemy sterowania

Doosan - nowe systemy sterowania

Doosan ogłosił, że dostarczy Leica, Trimble oraz Xsite 2D i 3D Ready Kits, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na systemy sterowania maszyn.

Technologia ta jest kompatybilna z gamą koparek kołowych i gąsienicowych o masie od 14 do 30 t. Można ją zamówić w fabryce za pośrednictwem Doosan Smart Solutions.

Chociaż Ready Kits mogą się różnić w zależności od modelu i regionu, Doosan powiedział, że współpraca z producentami systemów oznacza, że ​​klienci w Europie będą mogli zamawiać koparki z fabrycznie zainstalowanymi zestawami.

Według firmy, oferta Ready Kits, które są montowane na maszynach klienta w jego Centrum Customizacji w Holandii, umożliwia szybszą i uproszczoną instalację systemów sterowania bez konieczności spawania, malowania, wiercenia lub montażu.

Doosan powiedział, że jego usługa oferuje elastyczność, ponieważ klienci nie są zobowiązani do instalowania całego systemu 2D lub 3D, ale mogą dodać go później, jeśli zdecydują się na jego wybór.

Systemy sterowania maszyny zapewniają operatorom dostęp do powierzchni projektowych, poziomów i linii na wyświetlaczu wewnątrz kabiny koparki. Wykorzystując technologię GNSS, GPS, laser, sonic lub total station, systemy precyzyjnie ustawiają ostrze lub łyżkę w czasie rzeczywistym, co zmniejsza koszty związane z nadwyżkami materiału i błędami oraz poprawia produktywność, zużycie paliwa i wydajność.

WA

Reklama
Powiązane artykuły