[ATB] Technika

Doosan - Powiew nowości

Data publikacji:

Firma Doosan Construction Equipment rozszerzyła ofertę minikoparek, wprowadzając na rynek nowe modele, zgodne z wymogami normy Stage V. Nowe modele, 2,7-tonowa DX27z i 3,5-tonowa DX35z, zapewniają optymalną kombinację stabilności, płynnego sterowania, wysokich sił kopania oraz niskiej masy ułatwiającej transport. Konkretnie przekłada się to na optymalną wartość dla użytkownika końcowego, zwiększoną oszczędność paliwa dzięki elektronicznej optymalizacji układu hydraulicznego i silnika nowej generacji.

W obu maszynach zastosowano system obrotu kabiny ZTS (Zero Tail Swing), który powoduje, że minikoparki mają tak krótki tył z przeciwwagą, że podczas obrotu kabiny nic nie wystaje poza obszar gąsienic. System ZTS umożliwia operatorowi maszyny swobodę obrotu, zapewniając tym samym większe bezpieczeństwo i lepszy komfort podczas pracy blisko różnych obiektów. DX27z jest idealną maszyną do pracy w obszarach miejskich.
DX27z oferuje wysoką elastyczność ruchów podczas pracy w pobliżu ścian, w połączeniu z wysoką stabilnością i niską masą całkowitą. DX27z łączy w sobie bardzo dobrą charakterystykę działania z wyjątkowo przestronną kabiną jak na ten rozmiar maszyn. Poprawiona ergonomia, zwiększony komfort i bardzo dobra widoczność we wszystkich kierunkach zapewniają bezpieczne i przyjemne środowisko pracy. Zwiększona niezawodność, zastosowanie wysoko wydajnych materiałów prowadzą do wydłużenia oczekiwanej żywotności podzespołów, a tym samym do obniżenia kosztów eksploatacji. Ograniczona konserwacja obniża koszty eksploatacji minikoparki.
DX35z to model nowej generacji w popularnej klasie maszyn o masie 3,5 t, oferujący dodatkowe zalety systemu ZTS. Ta kompaktowa minikoparka zapewnia dużą stabilność, zasięg działania i wygodną przestrzeń roboczą. Jest to idealne rozwiązanie dla klientów poszukujących modelu ZTS o wysokiej specyfikacji, przy jednoczesnym preferowaniu niższych kosztów eksploatacji.
Komfort klasy premium

W kabinie o niskim poziomie hałasu i wibracji operator ma do dyspozycji nowe dżojstiki i zoptymalizowane metalowe pedały jazdy. Kompatybilne dżojstiki oferują jeszcze większą płynność funkcji roboczych. Przeprojektowana na nowo osłona cylindra wysięgnika jest uzupełniona o zwiększoną ochronę węży, rur i zaworów w grupie roboczej. Podobnie jak w przypadku wszystkich innych koparek marki Doosan modele DX27z i DX35z oferują łatwy dostęp w celu regularnej konserwacji i serwisowania. Pokrywy zewnętrzne zostały tak zaprojektowane, by można je było łatwo otwierać i zamykać.

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.