[ATB] Nowości Doosan

DoosanDX10Z - interesująca oferta z Południa

Data publikacji:

Firma Doosan jest znana przede wszystkim z produkcji dużych maszyn do najcięższych prac, ale jest zainteresowana dostarczeniem na rynek także mniejszych sprzętów do lżejszych robót lub małych powierzchni. Taką maszyną może być najnowsza minikoparka DX10Z, która powstała w fabryce Doosana w Dobris w Czechach, gdzie znajduje się centrum inżynierskie firmy na Europę, Bliski Wschód i Afrykę.

Doosan DX10Z ma jedna kluczową cechę, która decyduje o sukcesie w tym segmencie: jej tył nie zachodzi poza obrys gąsienic podczas obrotu, co umożliwia pracę w ciasnych przestrzeniach oraz w pobliżu budynków i innych przeszkód. Szerokość maszyny  to tylko 710 mm przy pełnym rozsunięciu gąsienic, co umożliwia jej przejazd przez typowy otwór drzwiowy, a ponadto minikoparka jest standardowo wyposażona w składany daszek, co jeszcze ułatwia przejazd przez otwory w budynku. Zdaniem producenta Doosa DX10Z nadaje się idealnie do prac konstrukcyjnych lub wyburzeniowych, a także w architekturze krajobrazu.

red.

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.