[ATB] Aktualności Komatsu

Dwa tysiące maszyn Komatsu z iMC w Europie

Data publikacji:
Dwa tysiące maszyn Komatsu z iMC w Europie

Na ostatnich targach Hillhead w Wielkiej Brytanii, 2000. sprzedana maszyna Komatsu intelligent Machine Control (iMC) została dostarczona przez Marubeni Komatsu, dystrybutora tej marki na Wielką Brytanię, do TRU Plant, rodzinnej firmy z siedzibą w południowo-wschodniej Anglii i członka grupy TRU7.

W Europie populacja maszyn iMC wynosi obecnie ponad 2000 jednostek, z ponad 7 milionami godzin pracy u klientów. Wprowadzony na rynek w 2013 r., zintegrowany fabrycznie inteligentny system sterowania maszynami Komatsu to sprawdzony, łatwy w użyciu system, pomagający klientom w osiąganiu wysokiej efektywności.

Rob Macintyre, kierownik produktu iMC w Komatsu mówi: – Z opinii operatorów w całej Europie wynika, że funkcje Komatsu iMC naprawdę uzupełniają ich poziom umiejętności, pozwalając im skupić się na większej produktywności. Nowy operator może szybko stać się ekspertem w zakresie iMC i zapewnić sobie produktywność, wydajność i oszczędności kosztów. Informacje zwrotne od klientów mówią nam, że dzięki niemu również bardzo doświadczeni operatorzy są bardziej zrelaksowani i skoncentrowani.

W pełni fabrycznie zintegrowany system iMC został sprawdzony w ciągu milionów godzin pracy u klientów i jest wspierany przez sieć wysoce doświadczonych, dystrybutorów Komatsu - Technology Solutions Experts (TSE). Ci eksperci od sterowania maszynami działają jako konsultanci w zakresie nowych technologii dla klientów Komatsu, zapewniając im doradztwo i wsparcie w maksymalizacji wartości z ich inwestycji.

Dan Smith, TSE w Marubeni Komatsu Ltd. powiedział: – Jestem bardzo dumny zarówno ze sprzedaży tej 2000. maszyny do TRU Plant, jak i z faktu, że możemy współpracować z tym klientem i pomagać mu we wszystkich jego potrzebach w zakresie wsparcia i danych. Staramy się wspierać operatorów, pracowników biurowych i ich klientów na placach budowy, aby zapewnić, że maszyny pracują prawidłowo, a także, że wykorzystują je w pełni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.