[ATB] Aktualności

Dzień otwarty Pronar w Siemiatyczach

Data publikacji:

Pod hasłem VIP Day odbył się dzień otwarty fabrycznych punktów sprzedaży firmy Pronar. Miejscem tego wydarzenia było rzecz jasna Centrum Wystawowe w Siemiatyczach, które w Dzień Matki otworzyło swoje podwoje dla blisko 600 klientów punktów handlowych Pronar z trzech województw – podlaskiego, mazowieckiego oraz lubelskiego.

    Dzień otwarty Pronar w Siemiatyczach

Głównym punktem imprezy było zwiedzanie hal Centrum Wystawowego oraz placu wystawowego z maszynami i innymi wyrobami. Można było obejrzeć elementy wykorzystywane w produkcji maszyn recyklingowych, komunalnych i rolniczych, ale także bogatą ofertę produkowanych przez Pronar podzespołów, takich jak: koła tarczowe, elementy układów pneumatycznych i hydraulicznych, wyrobów z tworzyw sztucznych, a także osi, przekładni, układów jezdnych i napędów gąsienicowych. Na placu znajduje się ponad 100 modeli przyczep wykorzystywanych w rolnictwie, budownictwie i gospodarce komunalnej. Wśród sprzętu do zbioru zielonek prezentowane były kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki i owijarki.

W Siemiatyczach znajduje się również jedna z fabryk Pronaru - można było zatem z bliska zobaczyć, jak zakład ten (o łącznej powierzchni 62 tys. m² wygląda „od kuchni” i jak działają roboty spawalnicze, numeryczne centra obróbcze oraz maszyny do cięcia stali (laserowe, plazmowe i wodne). Jednym z punktów programu był też pokaz ciągników TYM, zagregatowanych z maszynami Pronar. Dodatkową atrakcję stanowiły liczne konkursy z nagrodami oraz wspólne grillowanie.

 

Punkty fabryczne

Pronar posiada obecnie 7 fabrycznych punktów sprzedaży, w: Wasilkowie, Sztabinie, Jaszczołtach, Brańsku, Koszarówce (woj. podlaskie), Andrzejewie (woj. mazowieckie) i Łanach (woj. lubelskie). Dostępna jest tam pełna gama produktów marki Pronar w cenach fabrycznych objętych też finansowaniem fabrycznym.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.