[ATB] Budownictwo

ELEKTROBUDOWA SA po raz kolejny w składzie Respect Index

Data publikacji:

Ogłoszenie wyników XI edycji RESPECT Index tradycyjnie odbyło się na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, 14 grudnia 2017 r. Zakwalifikowanie ELEKTROBUDOWY SA do Indeksu akcentuje atrakcyjność inwestycyjną Spółki oraz jest potwierdzeniem, że Spółka prowadzi działalność z zachowaniem najwyższych standardów zarządzania w zakresie ładu korporacyjnego, informacyjnego oraz relacji z inwestorami, a także w obszarach dotyczących środowiska, lokalnych społeczności oraz pracowników.

Odpowiedzialne podejście ELEKTROBUDOWY do prowadzenia działalności biznesowej buduje zaufanie wśród najbliższego otoczenia, klientów, partnerów biznesowych i akcjonariuszy. Nieprzerwana od 2009 roku obecność Spółki w Indeksie stanowi potwierdzenie dla interesariuszy, że Spółka działa zgodnie z najwyższymi standardami, minimalizując ryzyko inwestycyjne.

Obecność ELEKROBUDOWY SA w składzie RESPECT Index jest sukcesem całej organizacji.

Źródło: elektrobudowa.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.