[ATB] Aktualności Giant budowlane

Elektryczne ładowarki Tobroco-Giant na topie

Data publikacji:
Elektryczne ładowarki Tobroco-Giant na topie

Obecnie maszyny z serii G2700 i G2200 są już w 100% napędzane elektrycznie.

Holenderska firma Tobroco-Giant dostarczyła już 1000. sprzedaną elektryczną ładowarkę kołową. Jej odbiorcą jest firma Brdr. Holst Sørensen, odpowiedzialna za rynek duński i szwedzki. Firma jest lojalnym klientem Tobroco-Giant od ponad 20 lat i pierwszym klientem eksportowym tej marki. Współpraca ta zaowocowała sprzedażą ponad 5000 ładowarek kołowych w tym regionie. 

Dzięki obecnym inwestycjom w maszyny elektryczne, obie firmy łączą siły w kierunku przyszłości, w której 100% elektryczna praca bez emisji spalin jest wymogiem. Obecnie maszyny z serii G2700 i G2200 są już w 100% napędzane elektrycznie. A to jeszcze nie wszystko. Holenderski producent nieustannie wprowadza innowacje i szybko reaguje na zapotrzebowanie rynku. Niedawno do oferty dodano kompletną linię 24 maszyn do zagęszczania, ze znacznymi inwestycjami w elektryfikację.

Współpraca z Hondą sprawiła, że Tobroco-Giant jako pierwszy otrzymał zgodę na wprowadzenie do produkcji tego typu maszyn na prąd. Producent dąży do zaoferowania w przyszłości w 100% elektrycznego wariantu wszystkich modeli. Elektryczne ładowarki kołowe są zaś szeroko dostępne i mogą być używane przez cały rok, także dzięki ponad 500 osprzętom, które są dostępne do różnych działań.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.