[ATB] Budownictwo

ERBUD S.A. generalnym wykonawcą II etapu osiedla Stara Cegielnia w Poznaniu

Data publikacji:

ERBUD S.A. ogłosiła podpisanie kontraktu na generalne wykonawstwo II etapu osiedla Stara Cegielnia. Łączna wartość umowy z inwestorem, spółką Poznań Kartuska, wynosi 37,8 mln złotych.

W dniu 4 grudnia 2017 r. spółka ERBUD podpisała aneks do pierwotnej umowy z dnia 22 czerwca 2016 r., która opiewała na 21,5 mln zł. Podpisanie Aneksu zwiększyło wartość kontraktu do 37,8 mln zł.
Zgodnie z kontraktem ze spółką Poznań Kartuska, ERBUD S.A. wykona budynki mieszkalne w ramach II etapu osiedla Stara Cegielnia. Umowa dotyczy robót budowlanych oraz instalacyjnych wraz z towarzyszącą infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu. Prace mają zakończyć się do końca czerwca 2019 roku.
Osiedle, składające się z czterokondygnacyjnych budynków, powstaje na terenie dawnego zakładu przemysłowego, który działał w Poznaniu od końca XIX w. do lat 90. XX w.
ERBUD S.A. jest także generalnym wykonawcą pierwszego etapu osiedla Stara Cegielnia.

Źródło:erbud.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.