[ATB] Aktualności

eRobocze Show. Dwa dni w Lubieniu Kujawskim

Data publikacji:

Dynamiczne pokazy maszyn roboczych podczas pracy i możliwość ich testowania - takie są główne magnesy przyciągające uczestników targów eRobocze Show. Tym razem już dziesiąta edycja tej imprezy odbyła się w dniach 3-4 czerwca w Lubieniu Kujawskim.

W tej imprezie przede wszystkim biorą udział przedsiębiorcy budowlani oraz dystrybutorzy wiodących marek i sprzętu budowlanego w Polsce - ale wśród nich nie brakuje także użytkowników/operatorów maszyn roboczych. Mogą oni w praktyce porównać maszyny i sprzęt wielu marek dostępnych w jednej lokalizacji.

Podczas imprezy zaprezentowane zostały maszyny, urządzenia i rozwiązania, bez których trudno sobie wyobrazić nowoczesny plan budowy: koparki gąsienicowe, koparki kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki czy wozidła. Specjalne pokazy maszyn w ramach eRobocze Show Arena przygotowały firmy: Yanmar Construction, Liebherr Polska, Liugong Dressta Machinery czy Mecalac Polska.

W Lubieniu Kujawskim odbyły się również zawody w ramach Polskiej Ligi Operatorów, organizowane przez Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator. W konkurencjach rozgrywanych na koparko-ładowarce zwyciężyli: Adam Kaczor, Tomasz Dziewit i Paweł Andrzejewski, zaś na koparce - Paweł Andrzejewski, Tomasz Dziewit i Patryk Bożych.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.