[ATB] Aktualności

Europa celem FJDynamics

Data publikacji:

Mająca swoją siedzibę w Singapurze, założona w 2017 r. firma FJDynamics oferuje innowacyjne rozwiązania dla budownictwa, rolnictwa, ogrodnictwa, geodezji czy obsługi obiektów użyteczności publicznej. Usprawniają one codzienną pracę, zwiększając w ten sposób znacznie wydajność i rentowność produkcji.

    Grzegorz Puczko, menedżer ds. rozwoju biznesu w FJDynamics

    Grzegorz Puczko, menedżer ds. rozwoju biznesu w FJDynamics

Nasze główne fabryki znajdują się w różnych miastach w Chinach. Zlokalizowaliśmy tam produkcję systemów nawigacji rolniczych czy systemów sterowania 2D-3D. Wiele uwagi poświęcamy obecnie rynkowi europejskiemu. FJDynamics uruchomiło już spory magazyn i spółkę córkę w Szwecji. Debiutujemy jako wystawca na targach Bauma w Monachium, a w przyszłym roku planujemy otworzyć główny magazyn na Europę oraz biuro w Niemczech

- mówi Grzegorz Puczko, menedżer ds. rozwoju biznesu w FJDynamics.

Nie dziwi zatem, iż firma FJDynamics zaczyna rozwijać swoją działalność również na rynku polskim - w pierwszej kolejności był to sektor rolnictwa, do którego w 2022 r. dołączył rynek budowlany.

– Prowadzimy rozmowy o współpracy z kilkoma czołowymi dostawcami maszyn budowlanych w Polsce. Chcemy ich zainteresować naszym asortymentem, który obejmuje przede wszystkim system sterowania koparkami 3D i 2D do precyzyjnych prac, przede wszystkim robót drogowych i robót ziemnych. Nasze systemy dają odpowiednie efekty - dzięki 3D mamy np. możliwość uzyskania dokładności na poziomie nawet 2,5 cm

– przekonuje Grzegorz Puczko.

– Generalnie nasze produkty są bardzo zbliżone do tego, co oferuje konkurencja, a są przy tym bardzo atrakcyjne cenowo. Natomiast niewątpliwie wyróżnia nas prostota interfejsu i bardzo przyjazny dla użytkownika system obsługi, który bardzo łatwo przyswoić każdej osobie, która obsługuje smartfon. Co istotne, nasze rozwiązanie można zaadaptować również do starszych maszyn – dodaje.

Patrząc przez pryzmat rynku polskiego, produktem perspektywicznym są również wprowadzone stosunkowo niedawno do oferty FJDynamics skanery laserowe, które znajdują zastosowanie w mapowaniu terenów czy budynków. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.