[ATB] Technika

Everton Technika Diamentowa. Jedyna w Polsce, trzecia w Europie wypożyczalnia

Data publikacji:

Poznańska firma Everton Technika Diamentowa to trzecia w Europie, a zarazem jedyna w Polsce tak wyspecjalizowana wypożyczalnia maszyn techniki diamentowej i obróbki betonu. Mottem firmy jest dobro i zysk klienta, a nie naciąganie i niekompetencja dla osiągnięcia własnych celów finansowych za wszelką cenę.

 

    Everton Technika Diamentowa. Jedyna w Polsce, trzecia w Europie wypożyczalnia

    Poznańska firma Everton Technika Diamentowa to trzecia w Europie, a zarazem jedyna w Polsce tak wyspecjalizowana wypożyczalnia maszyn techniki diamentowej i obróbki betonu.

Aby działać rzetelnie, odpowiedzialnie i kompleksowo w swojej specjalności, trzeba znać wszystkie niedociągnięcia, triki i zachowania firm konkurencyjnych, umieć je ocenić tak, aby nie funkcjonować na tym samym poziomie obsługi. Dokonanie takiej analizy jest możliwe w przypadku osoby, która wiele lat obserwuje i umie zdiagnozować potrzeby wynajmujących, posiadając wieloletnie doświadczenie w posługiwaniu się sprzętem, zastosowaniu, możliwościach technicznych, wadach i zaletach danej maszyny lub technologii. W końcu, kto chce być obsługiwany przez osoby niekompetentne, bez doświadczenia? Niby nikt, bo przecież na porządku dziennym jest poddawanie się temu zjawisku, nie szukając przy tym innych, korzystniejszych rozwiązań.
Na czym zatem polegają różnice pomiędzy firmą Everton Technika Diamentowa a wypożyczalniami korporacyjnymi?

– Bazujemy na najlepszych markach i sprawdzonych dostawcach - Husqvarna Construction Products, Tyrolit i Hilti. W danej grupie sprzętu mamy wszystkie typy maszyn dostępnych na rynku wraz z osprzętem - dysponujemy bardzo zróżnicowanym szeregiem osprzętu do wynajmowanych maszyn. Oferujemy maszyny zgodne z opisem i daną marką, nie okłamując klientów. A co ważne, wprowadzamy też jako pierwsi w Polsce innowacyjne rozwiązania, np. roboty zdalnie sterowane DXR140 – podkreśla Stanisław Kozłowski, właściciel firmy Everton Technika Diamentowa. Zalet współpracy z poznańską firmą rentalową jest znacznie więcej.

– Oferujemy najwyższą jakość techniczną sprzętu - zawsze nasze maszyny wyglądają jak nowe. Oczywiście sprzęt jest sprawny, a powstałe awarie są błyskawicznie usuwane; dodatkowo jest zawsze czysty i z kompletnym wyposażeniem. Przed wydaniem prezentujemy sprzęt w porównaniu z inną maszyną lub omawiamy jej zastosowanie. Poza tym jesteśmy przygotowani pod względem technicznym i praktycznym - nie opowiadamy bajek i niestworzonych historii. Szacujemy klientom koszty zużycia materiałów eksploatacyjnych z możliwością zwrotu tego, czego nie zużyli - podając tym samym rzetelną cenę. Rzetelnie przekazujemy informacje o wadach i zaletach danej maszyny czy technologii, przy czym nie krytykujemy innych producentów. Szkolimy z obsługi oraz technologii wykonania danego zadania z możliwością uzyskania certyfikatu szkolenia. Przestrzegamy przed popełnieniem błędów, ponieważ dobro klienta poprzez odpowiednie przygotowanie do pracy jest dla nas najważniejsze – dodaje Stanisław Kozłowski. To jednak nie wszystko.

– Nigdy nie naciągaliśmy i nie będziemy tego robić jeżdżąc po budowach, aby się przepychać w gąszczu handlowców i licytować kto da lepszą cenę. Nie obciążamy klientów ukrytymi kosztami, o których w dniu zawarcia umowy nie informujemy, co w dzisiejszych czasach jest już plagą działalności wypożyczalni korporacyjnych. Jako jedyna firma w Polsce nie pobieramy też kaucji przy najmie sprzętu. Generalnie jednak nie wspieramy firm, które nie wywiązują się ze zobowiązań finansowych wobec innych dostawców, a rzetelność i uczciwość to nasze żelazne zasady. I jeszcze jedno na koniec, wspieramy polskie przedsiębiorstwa, ponieważ taka współpraca to zysk dla naszego kraju – wymienia właściciel firmy Everton Technika Diamentowa.

– Można przytoczyć jeszcze wiele przykładów i diametralnych różnic naszej firmy od konkurencji, ale tego wszystkiego może doświadczyć klient, który zdecyduje się na współpracę z naszą firmą - właśnie w taki sposób budujemy biznes - jesteśmy do Państwa dyspozycji – kończy przedsiębiorca. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.