[ATB] Aktualności

EvoQuip/EWPA Na rynku polskim

Data publikacji:

Należąca do grupy Terex firma EvoQuip, specjalizująca się w produkcji maszyn do kruszenia i przesiewania, rozpoczęła współpracę z firmą EWPA z podpoznańskich Komornik - nowym autoryzowanym dystrybutorem w Polsce.

Według producenta, firma EWPA posiada na tyle duże doświadczenie branżowe, iż będzie w stanie zbudować silną pozycję marki w takich sektorach jak budownictwo czy sektor górniczy. – EWPA jest zachwycona współpracą z EvoQuip, która pozwoli nam na wspieranie klientów w Polsce. Jesteśmy szybko rozwijającym się rynkiem sprzętu budowlanego, a nasza firma jest długoletnim, odnoszącym sukcesy dystrybutorem maszyn, silnie koncentrującym się na wsparcie posprzedażowe – skomentował Szymon Atraszkiewicz, prezes zarządu EWPA.
Wielkopolskie przedsiębiorstwo ma w swojej ofercie pełne portfolio urządzeń do kruszenia i przesiewania EvoQuip - EWPA zapewnia również oryginalne części zamienne, serwis maszyn i wsparcie gwarancyjne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.