[ATB] Aktualności EvoQuip

Experience Day firmy EvoQuip

Data publikacji:

EvoQuip był niedawno gospodarzem ekskluzywnej imprezy "Experience Days", podczas której zaprezentowano na żywo pokazy pracy z wykorzystaniem wszechstronnej gamy kompaktowych urządzeń do kruszenia i przesiewania.

W udanej imprezie, która odbyła się w AG Wilson w Irlandii Północnej, wzięło udział ponad 200 gości z ponad 50 firm z ponad 16 różnych krajów, pokazując duże zainteresowanie sprzętem, który jest odpowiedni dla wielu branż, w tym budownictwa, kamieniołomów, rolnictwa i rolnictwa, architektury krajobrazu i wynajmu zakładów.

Sześć pokazów maszyn na żywo na miejscu, w których wykorzystano różne materiały, pozwoliło uczestnikom zapoznać się z wszechstronnością asortymentu, jak również z szybkim czasem konfiguracji, łatwością transportu i prostą obsługą. Demonstracje robocze obejmowały kruszarkę udarową Cobra 290 podawaną na przenośnik promieniowy TC75R 75ft, przesiewacz zgrzebłowy Colt 600, kruszarkę udarową Cobra 230 i przesiewacz zgrzebłowy Colt 1000, kruszarkę szczękową Bison 120, a także statyczny wyświetlacz kruszarki szczękowej Bison 280 i przesiewacza Harrier 220.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.