[ATB] Aktualności kubotaSantander Leasing

Finansowanie wynajmu

Data publikacji:

Współpracujące od wielu lat w obszarze finansowania fabrycznego maszyn i urządzeń w segmencie rolniczym, firmy Kubota i Santander Leasing wprowadzają unikalny na rynku program wynajmu sprzętu komunalnego o nazwie Kubota Rental.

Coraz częściej spotykamy się ze stwierdzeniem, że lepiej wynajmować niż posiadać. Co więcej od lat najem rozwija się dynamicznie na całym świecie. Ten trend idealnie odzwierciedla sens przygotowanej wspólnie z marką Kubota, nowej na polskim rynku oferty najmu sprzętu komunalnego – mówi Mariusz Włodarczyk, dyrektor zarządzający Santander Leasing. – Z perspektywy odbiorców naszego rozwiązania nowa oferta ma wymiar nie tylko ekonomiczny, ale także ekologiczny. Od lat dostarczamy naszym klientom elastyczne i uniwersalne możliwości inwestowania w środki trwałe ułatwiające prowadzenie biznesu. Propozycja finansowania najmu maszyn komunalnych jest naturalnym krokiem poszerzania oferty o nowe rozwiązania, czego przykładem jest wypracowana wspólnie z partnerem Kubota propozycja: Kubota Finance. Nasza długoletnia współpraca jest bardzo efektywna, tak więc panująca obecnie koniunktura i trendy rynkowe to dobry moment, by ją dodatkowo wzmocnić – dodaje.

W ofercie komunalnej

W ofercie Kubota w gamie komunalnej dostępne są trzy główne kategorie maszyn - ciągniki kompaktowe o mocy od 12 do 62 KM, 11 typów kosiarek oraz małe pojazdy użytkowe RTV, przeznaczone do poruszania się na ciężkim terenie z różnego rodzaju osprzętem. W ofercie finansowania Santander Leasing, w ramach oferty produktowej Kubota Rental znajdują się wszystkie zarówno nowe, jak i używane do 4 lat maszyny komunalne japońskiego producenta. Wynajem maszyn komunalnych dostępny jest u wybranych autoryzowanych dilerów marki Kubota w Polsce. – Główny cel powstania nowych produktów to przygotowanie oferty dla klientów, którzy są zainteresowani najmem średnioterminowym. Mówimy tutaj np. o wygranym przetargu od 1-2 lat, gdzie leasing tego typu urządzeń na tak krótki okres nie jest możliwy. Nasi klienci byli dotąd skazani na zakup sprzętu używanego – podkreśla Waldemar Zaremba, szef działu sprzedaży segmentu maszyn komunalnych Kubota. – Druga grupa potencjalnych klientów to podmioty zainteresowane najmem krótkoterminowym (od 1 dnia do 3 miesięcy). Ta oferta skierowana do przedsiębiorców specjalizujących się w określonych działaniach - tutaj zamierzamy zainteresować tych klientów, którzy wykonują mniejsze i krótkie zlecenia o charakterze porządkowym, budowlanym czy ogrodniczym – dodaje.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj atb 02/2020
Zamów bezpłatny egzemplarz / prenumeratę

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.