[ATB] Aktualności Hitachi

Finansowe partnerstwo Hitachi i BNP Paribas Leasing Solutions

Data publikacji:
Finansowe partnerstwo Hitachi i BNP Paribas Leasing Solutions

Firma Hitachi Construction Machinery (Europe) ogłosiła partnerstwo z BNP Paribas Leasing Solutions w celu zapewnienia rozwiązań finansowania dilerów w zakresie maszyn budowlanych marki Hitachi.

W ramach umowy BNP Paribas Leasing Solutions będzie preferowanym dostawcą rozwiązań finansowych dla sieci dilerskiej Hitachi Construction Machinery (Europe) w wielu krajach europejskich, w związku z czym dilerzy będą mogli zaoferować klientom dostęp do szeregu elastycznych opcji finansowania pod marką Zaxis Finance.

Finansowanie to dotyczy wszystkich nowych i używanych koparek i ładowarek kołowych ze znakiem Hitachi.

– Dostęp do finansowania sprzętu ma kluczowe znaczenie dla wspierania ciągłej ewolucji europejskiego przemysłu budowlanego. Cieszymy się, że możemy współpracować z BNP Paribas Leasing Solutions, aby nasi dilerzy mogli nadal świadczyć szybkie, wydajne i dostosowane do indywidualnych potrzeb usługi dla naszych klientów, które odpowiadają ich potrzebom w zakresie inwestycji kapitałowych

– skomentował Takaharu Ikeda, prezes Hitachi Construction Machinery (Europe).

– Jako europejski lider w finansowaniu aktywów jesteśmy zaufanym partnerem w zakresie finansowania dla niektórych z wiodących światowych producentów w różnych sektorach, w tym w budownictwie. Cieszymy się, że podpisaliśmy tę umowę z zespołem Hitachi Construction Machinery (Europe) i teraz z niecierpliwością czekamy na realizację naszej zdolności do generowania wysokiej wartości dla tej firmy oraz jej sieci dilerskiej – podkreśliła Isabelle Loc, dyrektor zarządzająca w BNP Paribas Leasing Solutions.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.