[ATB] Aktualności

Firmowe miasteczko Yanmar Compact Equipment 

Data publikacji:

Podczas październikowych targów Bauma firma Yanmar Compact Equipment zaprosi zwiedzających do „Yanmar City”. Miasteczko firmy Yanmar będzie zawierało cztery strefy inspirowane aplikacjami klientów, poświęcone prezentacji sprzętu do budowy dróg, rozbiórek, robót ziemnych i kształtowania krajobrazu, a także specjalną strefę dla najnowocześniejszej linii elektrycznej typu plug-in oraz przestrzeń do demonstracji na żywo.

    Firmowe miasteczko Yanmar Compact Equipment 

 W ramach ciągłego zaangażowania firmy w elektryfikację Yanmar CE zaprezentuje szereg elektrycznych dodatków do swojej oferty. Obok minikoparki SV17e, która została zaprezentowana w wersji prototypowej już w listopadzie 2021 r., będzie to zespół zupełnie nowych modeli i prototypów - celem jest zaoferowanie pełnej gamy elektrycznego sprzętu kompaktowego. „Yanmar City” odzwierciedla ambicję firmy, aby stworzyć bogatsze doświadczenie dla klienta, wykraczające poza zwykłe projektowanie i produkcję sprzętu budowlanego. Oprócz zaprezentowania najnowszych technologii produktowych, Yanmar CE przedstawi wiele innowacyjnych osprzętów roboczych do maszyn, a także szereg opcji finansowych zorientowanych na klienta i rozwiązań skoncentrowanych na operatorze.

Dla całej rodziny

Co godne podkreślenia, dzięki digitalizacji stoisko „Yanmar City” będzie kompatybilne z interaktywną aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla odwiedzających targi Bauma. Nie zabraknie tam również pokazów produktów eksperckich, inauguracji długo oczekiwanego Klubu Operatorów Yanmar, ekskluzywnego konkursu dla operatorów oraz rozmaitych gier i zajęć dla całej rodziny podczas weekendu. Podstawą koncepcji „Yanmar City” będzie nowy slogan marki Yanmar CE „Building With You”. Ta deklaracja intencji pokazuje zaangażowanie firmy we współpracę z klientami i partnerstwo oraz wspiera rozwijającą się pozycję Yanmara. Na początku tego roku Yanmar CE zmienił swoją globalną kolorystykę maszyn na Premium Red, jako część globalnej inicjatywy mającej na celu ugruntowanie tożsamości wizualnej marki.

– Bauma to największe na świecie targi budowlane i kluczowa data w kalendarzu budowlanym. Biorąc pod uwagę tysiące odwiedzających z całego świata, pomyśleliśmy, że będzie to doskonała okazja, aby potwierdzić nasze zaangażowanie w elektryfikację i zaprezentować szereg nowych, ekskluzywnych produktów zasilanych energią elektryczną, a także przedstawić nasze najnowsze, przełomowe technologie sprzętowe i pełną gamę osprzętu. Jest to również doskonała okazja do ponownego nawiązania kontaktu z naszymi klientami i pokazania, że jesteśmy skoncentrowani na pomocy w budowaniu ich sukcesu – komentuje Damiano Violi, dyrektor zarządzający Yanmar Compact Equipment EMEA.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.