[ATB] Aktualności FULL Maszyny Budowlane

FULL Maszyny Budowlane - Światowa premiera na Targach

Data publikacji:

FULL Maszyny Budowlane to firma, która powstała w 1990 r. i jest przedsiębiorstwem opierającym się tylko na polskim kapitale. Jest wyłącznym przedstawicielem takich marek, jak: równiarki HBM, wytwórnie mas bitumicznych INTRAME, kosiarki skarpowe SPIDER, ciągniki jednoosiowe KOPPL, ciągniki specjalne SAUERBURGER oraz silniki LOMBARDINI-KOHLER.

Firma jest obecna na targach Autostrada od ich pierwszej edycji, a w tym roku zaprezentuje aż trzy równiarki  uznanego niemieckiego koncernu HBM: BG 120, BG 180 I BG 240. Klienci zainteresowani zakupem tych maszyn będą mogli liczyć na wyjątkową ofertę cenową, ważną tylko podczas trwania targów.

W 2017 r. FULL Maszyny Budowlane wprowadza na polski rynek dwie nowe propozycje: najlepszy w Europie niemiecki ciągnik jednoosiowy Koppl  oraz ciągnik specjalny Sauerburger – najmocniejszy w swojej klasie, przeznaczony do różnych prac komunalnych i drogowych.  Zwiedzający wystawę będą mogli zapoznać się z tymi maszynami i umówić się na ich prezentację w terenie.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.