[ATB] Nowości opony budowlane

Galaxy MFS 101 SDS do wózków widłowych nowej generacji

Data publikacji:
Galaxy MFS 101 SDS do wózków widłowych nowej generacji

Galaxy MFS 101 SDS firmy Yokohama Off-Highway Tires to nowa opona pełna, opracowana z myślą o najbardziej wymagających zastosowaniach przemysłowych i magazynowych. Galaxy MFS 101 SDS jest przeznaczona do pracy wewnątrz i na zewnątrz, i spełnia wszystkie współczesne wymagania takich zastosowań. Stanowi bardzo dobry wybór do wózków widłowych z silnikiem elektrycznym lub Diesla, ze względu na potrzebę wysokiego komfortu jazdy i długiej żywotności.

 

Do podstawowych cech opony Galaxy MFS 101 SDS należy zaliczyć nowoczesny wygląd i 3-stopniową konstrukcję, która zapewnia minimalne wibracje i znacznie zredukowane gromadzenie się ciepła, a także lepszą amortyzację, sterowność i stabilność. Efektem jest możliwość płynnej pracy na różnego rodzaju nawierzchniach przemysłowych, utwardzonych i asfaltowych. Ponadto dłużej ścierająca się guma ze względu na większą głębokość bieżnika i wartości graniczne zużycia 60J zapewnia dłuższą żywotność. Nowa opona marki Galaxy jest również objęta 5-letnią gwarancją.

Klucz do sukcesu

Opona Galaxy MFS101 SDS to wysokiej klasy produkt 3-stopniowy dostosowany do intensywnej pracy nawet w trybie 3-zmianowym. Zawiera mieszankę bieżnika o wysokiej odporności na zużycie, przecięcie i kruszenie. Górna warstwa zapewnia oponie optymalną żywotność, zaś miękka środkowa warstwa amortyzująca pomaga zminimalizować wibracje, zapewniając w ten sposób komfort operatorowi. Warstwa mieszanki podstawy zapewnia dobrą stabilność i pozwala na odpowiednie przenoszenie obciążeń na felgi. Antypoślizgowa stalowa stopka skutkuje lepszym dopasowaniem się do felgi, eliminując poślizg koła. 

Wzór bieżnika charakteryzuje się konstrukcją z ciągłym środkiem i zoptymalizowanymi klockami na krawędziach. Prowadzi to do małych wibracji i wysokiego komfortu jazdy dla operatorów pracujących przez wiele godzin. Rowki obwodowe zapewniają lepszą sterowność, podczas gdy dłuższe rowki gwarantują lepszą przyczepność. Warto jeszcze zwrócić uwagę na szeroki płaski profil Galaxy MFS 101 SDS wraz z jednolitymi warstwami wewnętrznymi, które skutkują dobrym rozłożeniem obciążeń i równomiernym zużyciem, zapewniając w ten sposób wysoką stabilność maszyny podczas krytycznych czynności podnoszenia i skręcania.

Szeroka gama rozmiarów

Opony Galaxy MFS 101 SDS zapewniają wysoki komfort jazdy, stabilność na podłożu i żywotność. Występują zarówno w wersji Szybki montaż (QH), jak i Standardowy montaż (SH), w różnych kombinacjach felg. Podczas gdy 31 SKU w 18 rozmiarach tej nowej opony jest już dostępnych w wersjach QH i/lub SH, kolejne 11 rozmiarów jest obecnie w fazie opracowywania i mają one zostać wprowadzone na rynek nie później niż w trzecim kwartale 2023 r.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.