[ATB] Budownictwo

GDDKiA zawarła Ugodę z Wykonawcami kontraktów z 2010 r.

Data publikacji:

15 grudnia 2017 r. Skarb Państwa – Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad, przy wsparciu Prokuratorii Generalnej Rzeczypospolitej Polskiej, zawarł Ugodę sądową z Wykonawcami kontraktów z 2010 r. na budowę 4 odcinków autostrady A1 między Toruniem a Strykowem: Czerniewice – Odolion, Odolion – Brzezie, Brzezie – Kowal oraz Kowal – Sójki.

Ugoda jest efektem prowadzonych od maja br. przez Skarb Państwa i Wykonawców ww. kontraktów negocjacji ugodowych i kończy wszystkie spory sądowe trwające między stronami Ugody. Strony dokonały rozliczenia wzajemnych roszczeń będących przedmiotem postępowań sądowych objętych Ugodą oraz wynikających z rozliczenia roszczeń podwykonawców, dostawców i usługodawców. Treść zawartej Ugody jest poufna. Ugoda w optymalny sposób zabezpiecza interes Skarbu Państwa.

Źródło: gddkia.gov.pl

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.