[ATB] Technika

Geith - Nowe łyżki

Data publikacji:

W przekuwaniu możliwości koparek na wydajność znaczący udział, jeśli nie największy, ma osprzęt roboczy. Gdy jest słabej jakości, trudno w pełni wykorzystać drzemiący w maszynach potencjał. Raczej nie odnosi się to do osprzętu produkowanego przez brytyjską firmę Geith, wśród którego tegoroczną nowością są interesujące łyżki uchylne.

W tym segmencie firma zaoferowała łyżki do koparek o masie operacyjnej od 1 do 9 ton, przeznaczone do pracy w gruntach wszystkich rodzajów, do takich prac jak kształtowanie, oczyszczanie, niwelowanie i równanie terenu oraz zasypywanie wykopów. Asortyment otwierają ważące 90-100 kg łyżki z lemieszem o pojemności zaledwie 62-79 l (szerokość 800-1000 mm), przeznaczone do minikoparek o masie 1,5-2 t, a zamykają łyżki o masie 375-422 kg, pojemności 0,27-0,33 m³, szerokości 1,4-1,7 m, do midikoparek klasy 6-9 ton.
Nowe łyżki Geith, charakteryzujące się kompaktową i sprawdzoną konstrukcją, zapewniają optymalne rozłożenie osiowe i skręt o 45° zarówno w prawo jak i w lewo. Wyposażone są w lemiesze obustronne, co pozwala na odwrócenie ich i tym samym dwukrotnie wydłużenia ich żywotności. W wyposażeniu standardowym są: pojedynczy siłownik hydrauliczny zabezpieczony przed działaniem czynników zewnętrznych, a także listwy boczne.
Biorąc pod uwagę asortyment firmy Geith w segmencie łyżek uchylnych, oferta obejmuje modele wyposażone w dwa siłowniki, dla koparek od 2 do 29 ton.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.