[ATB] Nowości

GRI z pierwszą przyjazną środowisku oponą radialną do ładowarek teleskopowych

Data publikacji:

Pochodząca ze Sri Lanki firma GRI Tires wprowadza do oferty pierwszą ekologiczną oponę radialną w rozmiarze 460/70R24, do maszyn rolniczo-przemysłowych – GRIP XLR Earth TH200, dedykowaną ładowarkom teleskopowym. Opona ta wykorzystuje aż 78,5% surowców odnawialnych, w tym czysty kauczuk naturalny, pozyskiwany w zrównoważony sposób od rolników na tej azjatyckiej wyspie.

    GRI z pierwszą przyjazną środowisku oponą radialną do ładowarek teleskopowych

Opona GRIP XLR Earth TH200 to dobry przykład efektywnego wykorzystania różnorodnych, zrównoważonych materiałów. W skład tych materiałów wchodzą: sadza z recyklingu, odzyskana guma, wysokodyspersyjna krzemionka, olej sojowy i włókna celulozowe pochodzenia biologicznego. Ta optymalizacja nie tylko przynosi korzyści dla środowiska, ale również zapewnia wysoką wydajność i trwałość opony w porównaniu z konwencjonalnymi modelami opon.

Nowe ogumienie firmy GRI Tires cechują: innowacyjna konstrukcja bloków bieżnika o schodkowym kształcie i solidna konfiguracja występów o dużej gęstości, które gwarantują zoptymalizowane samoczyszczenie, bardzo dobrą przyczepność i stabilność maszyny. Do tego dochodzą również: szeroki bieżnik, elastyczna ściana boczna i konstrukcja radialna zapewniające maksymalny ślad, optymalną stabilność ładowarki teleskopowej i trwałość opony. – Rozwijamy naszą ofertę opon dla przemysłu rolno-przemysłowego, stale poszerzając portfolio produktów, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku – komentuje dr Mahesha Ranasoma, dyrektor generalny GRI. – Dodanie nowej opony Radial Construction dla ładowarek teleskopowych jest rezultatem naszych ciągłych badań i rozwoju, prowadzonych przez wykwalifikowany personel techniczny w obu naszych fabrykach.
 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.