[ATB] Aktualności

Grupa Weston kupuje maszyny JCB

Data publikacji:

Weston Logistics, oddział Weston Homes Plc, zainwestował we flotę 12 nowych ładowarek teleskopowych JCB Loadall - to pierwszy w historii zakup JCB.

Dostarczone przez Greenshields JCB, nowe maszyny będą wspierać Weston Homes w ukończeniu 7500 nowych domów, które obecnie znajdują się na etapie produkcji lub w fazie rozwoju, w tym trzy schematy obejmujące ponad 1000 nieruchomości.

Obejmują one konwersję prestiżowego szpitala wojskowego Cambridge II w Cambridge w Aldershot o wartości 60 milionów funtów, zapewniającego 140 nowych domów, a także przekształcenie starej fabryki pralni Watford w nową inwestycję o przeznaczeniu 85 milionów funtów, zapewniającą 227 mieszkań i penthouse'ów .

Shaun Weston, dyrektor zarządzający Weston Logistics, powiedział:

Grupa Weston przechodzi znaczną ekspansję, która wymaga lepszego wsparcia logistycznego i budowy witryny od Weston Logistics. Nowe modele JCB, stanowiące cenny dodatek do istniejącej floty ładowarek teleskopowych, zapewniają możliwości wózków widłowych, dźwigów i teleskopów oraz mogą zasilać widły paletowe, chwytaki do obornika i wciągarki.

Modele JCB zakupione przez Weston Logistics to wszystkie wersje Hi-Viz o niskim profilu wysięgnika i konstrukcji przegubu dolnego wysięgnika, co poprawia widoczność dla operatorów i bezpieczeństwo osób postronnych.

Firma Weston Homes, założona w 1987 r. Pod przewodnictwem prezesa i dyrektora generalnego Boba Westona, jest wielokrotnie nagradzanym deweloperem mieszkalnym, który zajmuje się projektami budowy, renowacji, konwersji i użytkowania mieszanego na terenach poprzemysłowych w centrum Londynu i hrabstwach macierzystych wokół stolicy.

Weston Logistics zapewnia funkcje pomocnicze, które pozwalają Weston Homes działać płynnie i konkurencyjnie. Z 3 działami: wynajem roślin, materiały budowlane i plac budowy, Weston Logistics ściśle współpracuje z działami budowlanymi, handlowymi i technicznymi firmy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.