Haulotte w nowych kolorach

Data publikacji:

W ramach podejścia projektowego i marketingowego mającego na celu wzmocnienie spójności graficznej w całej gamie maszyn do podnoszenia materiałów, Haulotte modyfikuje kolorystykę i oznaczenia swoich maszyn.

Nowa paleta kolorów maszyn Haulotte umożliwia wyraźne wizualne rozróżnienie wszystkich elementów. Możliwość natychmiastowej identyfikacji głównych części maszyny. Emblematyczny żółty kolor marki Haulotte pozostaje niezmieniony, aby zapewnić widoczność. Zwykły kolor jasnoszary zmienia się na ciemniejszy, aby uzyskać wyższy kontrast.

Odtąd ramiona nożyc będą miały kolor ciemnoszary, co wzmacnia postrzeganie solidności i stabilności oraz ułatwia integrację cylindrów i węży w konstrukcji maszyny. Wszystkie elementy zabezpieczające są teraz pomalowane na czerwono, aby można je było łatwo zlokalizować na pierwszy rzut oka. Elementy dostępu do platformy są znormalizowane w ciemnym kolorze dla lepszej identyfikacji. Ostatni element czyli felgi stają się czarne.

Oznakowanie maszyn zostało przeprojektowane i przyczynia się do lepszej widoczności i czytania informacji. Staje się monochromatyczne (czarne lub białe znaki, w zależności od tła), aby uzyskać bardziej nowoczesny i wyrafinowany wygląd. Wysokość robocza jest podkreślona w oznaczeniu modelu. Wprowadzane są również nowe etykiety bezpieczeństwa, aby ułatwić czytanie instrukcji.


Zmiana kolorystycznego wykończenia i oznaczenia rozpoczyna się na początku 2021 roku wraz z gamą podnośników nożycowych Compact DX i będzie stopniowo wprowadzana we wszystkich modelach.

Polecamy powiązane produkty z naszego sklepu:

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.