[ATB] Aktualności Hidromek

Hidromek na targach budowlanych w Rosji

Data publikacji:

HİDROMEK wprowadzi swoje produkty wraz z sektorem na targach Bauma CTT Russia 2019, które odbędą się w Moskwie, w dniach 4-7 czerwca 2019 roku.

HİDROMEK, który brał udział w Bauma Munich 2019, jednym z największych targów sektora w kwietniu i przyciągnął wielką uwagę swoimi innowacyjnymi maszynami, przygotowuje się do Bauma CTT Russia 2019.

Na stoisku F-1/20 HİDROMEK zaprezentuje koparko-ładowarki i mini koparko-ładowarki, a także nagradzane koparki kołowe i gąsienicowe, równiarki samobieżne i ładowarki kołowe.

HİDROMEK, który daje duże znaczenie Rosji na rynkach eksportowych, spełnia wymagania swojego klienta w Rosji za pośrednictwem HİDROMEK RUS International Sales i centrum obsługi posprzedażowej, założonego w 2013 r. na potrzeby usług posprzedażowych, części zamiennych, konserwacji i naprawy. Poza tym HİDROMEK prowadzi zarządzanie swoimi dealerami w Rosji za pośrednictwem tego centrum.

Targi organizowane są corocznie od 1999 r. w Moskwie. W 2018 r. na targach pojawiło się 586 firm z 26 krajów, a około 23 000 osób z 59 krajów odwiedziło Bauma CTT. Sprzęt budowlany, produkty z materiałów budowlanych, sprzęt do kruszenia i przesiewania, części zamienne i powiązane usługi zostaną wystawione na targach.

HİDROMEK zaprezentuje swoje produkty: mini koparko-ładowarki HMK 62 SS, koparko-ładowarki HMK 102 B Alpha i HMK 102 S Alpha, koparkę kołową HMK 140 W, koparkę gąsienicową HMK 220 LC, ładowarkę kołową HMK 640 WL i równiarkę HMK 600 MG.

Źródło: Hidromek

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.