[ATB] Technika

Himoinsa - Z serii Professional

Data publikacji:

W przypadku agregatów prądotwórczych Himoinsa największym zainteresowaniem na rynku cieszą się generatory wyposażone w japońskie silniki Yanmar. Agregaty z tymi silnikami wykorzystywane są głównie do pracy w trudnych warunkach panujących na budowach, do zasilania urządzeń elektrycznych oraz oświetlenia, do zasilania maszyn budowlanych i elektronarzędzi. Produkty z silnikami Yanmar od wielu lat cieszą się dobrą opinią użytkowników.

Wśród oferowanych przez firmę Himoinsa agregatów prądotwórczych pojawił się profesjonalny model HYW3-15 T5 wyposażony w wysokoprężny, chłodzony cieczą silnik Yanmar o mocy ciągłej 15,1 kW. Agregat cechują kompaktowe wymiary 165x110x84 cm (długość/szerokość/wysokość), masa 570 kg oraz niskie zużycie paliwa (spala 3,39 l/h przy 75-proc. obciążeniu), zbiornik paliwa o pojemności 45 l zapewnia 12-godzinną autonomię pracy. Konstrukcja zapewnia poziom ochrony IP23. Agregat generuje moc akustyczną 69 dB (+/- 2,3 dB, w odległości 7 m). W modelu zastosowano samowzbudną i samoregulującą się prądnicę z elektroniczną regulacją napięcia (AVR). Prezentowany agregat to niezawodne, trójfazowe źródło energii o mocy 11,7 kW (12,8 kW - Standby Power).
GA

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.