[ATB] Aktualności Hitachi

Hitachi i Genuine - doskonałe połączenie

Data publikacji:

Rumuńska firma budowlana wyposażyła swoją nową koparkę ZX250LC-6 w łyżkę Hitachi i Genuine GET, aby poprawić wydajność w wymagającym projekcie na południu kraju. Maszyna została dostarczona do SC Agremin Transcom w październiku 2018 r. Koparka pomaga rozbudować fabrykę samochodów w mieście Mioveni.

Uniwersalna maszyna

Dostarczona przez autoryzowanego lokalnego dystrybutora Hitachi Utirom Invest Srl koparka ZX250LC-6 jest wykorzystywana przede wszystkim do robót ziemnych, które rozpoczynają się od precyzyjnego wydobywania wierzchniej warstwy gleby. Okopy są następnie tworzone w sąsiedztwie istniejącego zakładu w celu ułożenia fundamentów dla nowych budynków.

Po wykopaniu każdego kanału żuraw ostrożnie opuści stalowe konstrukcje wsporcze na miejsce. Dzięki swojej wszechstronności koparka Zaxis-6 jest również wykorzystywana do załadunku ciężarówek, poziomowania terenu i wykonywania klasyfikacji w razie potrzeby. ZX250LC-6 jest zwykle wymagany do przenoszenia materiału ziemnego, który składa się przede wszystkim z gruzu.

Najwyższa jakość

"Rozmiar łyżkii Hitachi to 1,53 m³ i jestem pod wrażeniem wysokiego współczynnika wypełnienia" - mówi właściciel firmy Marcel Pruiu. - "W porównaniu do lokalnych producentów oczywiste jest, że łyżka Hitachi ma wyższą jakość. Jego konfiguracja jest idealnie dopasowana do możliwości ZX250LC-6, której siła kopania jest doskonała."

"Jednym z najbardziej satysfakcjonujących aspektów Hitachi jest ogólny pakiet, jaki zapewnia. Byłem bardzo zadowolony z kubełka, GET i samego ZX250LC-6. Nalegam na używanie oryginalnych części Hitachi w celu utrzymania wysokiej wydajności maszyny oraz globalnej usługi e-Service w celu sprawdzenia zużycia paliwa. Byłem mile zaskoczony wartością danych jako właściciel firmy."

Unikalne koparki

Operator ZX250LC-6, Nica Cornel, również uważa, że łyżka Hitachi i GET to pozytywne cechy nowej maszyny: "Łyżka idealnie nadaje się do pracy, którą wykonujemy, ponieważ siła przebijania i poziom penetracji są wspaniałe. Jest to pomocne podczas pracy z trudnymi materiałami. Pod względem konserwacji zęby są łatwe do zmiany, a zużycie jest spójne."

"Jestem operatorem od 32 lat i muszę powiedzieć, że maszyny Hitachi są moim ulubionym. Jego koparki są wyjątkowe, ponieważ różnią się mocą, niskim zużyciem paliwa i niezawodnością." - komentuje."

Źródło: Hitachi

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.