[ATB] Technika Hitachi

Hitachi - Nowe minikoparki ZAXIS-6

Data publikacji:

Podczas kwietniowych targów Bauma w Monachium koncern Hitachi przedstawi nowe minikoparki ZX17U-6 i ZX19U-6.

Nowe modele idealnie nadają się do pracy w miejscach o ograniczonej przestrzeni roboczej. Lekkie i kompaktowe, mogą być łatwo transportowane z jednego miejsca pracy na inne, a ponadto zapewniają wysoki poziom wydajności, komfortu i trwałości.
Minikoparki ZX17U-6 i ZX19U-6 są wyposażone w nowy silnik, spełniający już wymogi normy emisji spalin Stage V. Wydajny układ hydrauliczny pozwala znacznie obniżyć zużycie paliwa. Podobnie jak poprzednie modele z serii ZAXIS, obie maszyny mają krótki czas cykli roboczych. Wszechstronność nowych minikoparek podkreślają rozsuwane gąsienice (szerokość w zależności od wymagań miejsca pracy).

Wyjątkowy komfort

Komfort operatora był kluczowym czynnikiem w projektowaniu jego miejsca pracy. Posiada ona szerokie, regulowane, amortyzowane siedzenie, które jest otoczone przez wiele łatwych w obsłudze elementów sterowania, usytuowanych w zasięgu ręki. Niski poziom hałasu oraz zwiększona widoczność zapewniają doskonały komfort pracy operatora. Warto przy tym dodać, iż nowe minikoparki wyposażono w diody LED na wysięgniku. Minikoparki ZX17U-6 i ZX19U-6 charakteryzuje też kilka nowych i udoskonalonych elementów zwiększających ich niezawodność i trwałość, jak np. osłona cylindra wysięgnika w kształcie litery V.

Łatwe w utrzymaniu

Konstrukcja nowych minikoparek jest również przyjazna z punktu widzenia użytkowania, ze względu na dobrze umiejscowione takie elementy jak: osłony silnika, chłodnicy oraz zbiornika paliwa, które zaprojektowano w sposób ułatwiający dostęp. Funkcjonalnie ułożone części ułatwiają czyszczenie. – Minikoparki ZAXIS-6 zostały zaprojektowane tak, aby stworzyć przyjemne środowisko pracy, co czyni je idealnymi dla początkujących użytkowników maszyn np. na rynku wynajmu. ZX17U-6 i ZX19U-6 będą nieocenionym dodatkiem do każdej floty, dzięki ich wszechstronności do pracy na różnych stanowiskach z rozmaitymi akcesoriami oraz w imponującym komforcie i łatwej obsłudze – tłumaczy Seigo Yamamoto, menedżer produktu HCME ds. produktów mini i kompaktowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.