[ATB] Aktualności Hitachi

Hitachi ZX300LCN-6 - projekt lotniska

Data publikacji:

Nowa, średniej wielkości koparka Hitachi ZX300LCN-6 została wybrana przez Construções Gabriel A.S. Couto S.A. (Gabriel Couto), aby pomóc w budowie nowej drogi i innych punktów dostępu na lotnisku w Porto na północy Portugalii. Maszyna dostarczona przez autoryzowanego lokalnego producenta Moviter będzie obsługiwać operacje Gabriela Couto w miejscu o powierzchni 250 000m².

Pierwsza faza projektu obejmuje kopanie i roboty ziemne w celu przygotowania terenu. W drugiej fazie Gabriel Couto przeniesie się do strefy lotniczej, gdzie droga kołowania zostanie przedłużona i połączona z drogą startową. ZX300LCN-6 jest używany do ogólnych prac ziemnych.

Wybór najlepszych maszyn

Zakończenie projektu planowane jest na marzec 2020 r., natomiast przybycie modelu ZX300LCN-6 zwiększa liczbę maszyn Hitachi w flocie Gabriela Couto do 20 sztuk. Dyrektor Tiago Couto od dawna jest przekonany o ich niezawodności: "Zakupiliśmy naszą pierwszą maszynę Hitachi (30-tonowa koparka) 28 lat temu i działała wydajnie od ponad 20 lat" - relacjonuje.

"W tym roku musieliśmy zwiększyć zasób maszyn w celu realizacji tego ważnego projektu. Z tego też powodu szukałem najlepszego możliwego pakietu urządzeń od Moviter, a maszyny Hitachi odegrały kluczową rolę w całym przedsięwzięciu. Musimy spełnić życzenia naszych klientów, dlatego wybrany przez nas sprzęt ma zasadnicze znaczenie w poprawie naszych wyników."

Pozytywne opinie

Tiago jest bardzo zadowolony z wydajności modelu Hitachi ZX300LCN-6: "Konserwacja jest jednym z najlepszych aspektów dotyczących koparki, co daje mi pewność, że będzie ona działała na pełnych obrotach. Pozytywne informacje zwrotne od moich operatorów i zespołów obsługi technicznej również to potwierdzają."

"Zużycie paliwa stale się poprawia, a silniki są bardziej wydajne niż kiedykolwiek wcześniej. W porównaniu z innymi dostępnymi na rynku, koparki Hitachi zapewniają po prostu najlepszą wydajność i najwyższy poziom niezawodności."

Źródło: hitachi

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.