[ATB] Technika

Honda/Aries Power Equipment - Medal na jubileusz

Data publikacji:

Wśród złotych medalistów lutowych Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia znalazła się m.in. kosiarka Honda HRG466 SKEP, prezentowana przez firmę Aries Power Equipment, generalnego dystrybutora maszyn i urządzeń Honda w Polsce. W tym roku warszawska spółka przywiozła z Poznania także nagrodę Acanthus Aureus za projekt stoiska targowego oraz nagrodę specjalną z okazji jubileuszu 25-lecia współpracy i reprezentowania koncernu Honda na polskim rynku.

Medal MTP dla kosiarki HRG466 SKEP to już szóste takie trofeum dla produktów Honda w „Złotej Kolekcji” firmy Aries Power Equipmen. W poprzednich latach medale otrzymały: inteligentny robot koszący Honda Miimo, wielofunkcyjne urządzenie Versatool do kompleksowej pielęgnacji zieleni, kosiarki HRX476 VKE i HRX537 VKE oraz zestaw ogrodowych narzędzi akumulatorowych, obejmujący nożyce do żywopłotu, podkaszarkę żyłkową oraz dmuchawę do liści. – Złoty medal międzynarodowych targów Gardenia to prestiżowe wyróżnienie, liczące się w branży ogrodniczej, potwierdzające innowacyjność i przede wszystkim jakość kosiarki Honda HRG466 SKEP, które pokrywa się z opinią naszych klientów. Kosiarka HRG466 SKEP, którą wprowadziliśmy na polski rynek w ubiegłym roku, cieszy się uznaniem między innymi za niezawodność, łatwą obsługę i wielozadaniowość – mówił w Poznaniu Grzegorz Walewicz, dyrektor handlowy Aries Power Equipment. 

Kosi, zbiera, mulczuje

Kosiarka Honda HRG466 SKEP o szerokości roboczej 46 cm, z 1-biegowym napędem, jest lekką, łatwą w prowadzeniu, zwrotną i uniwersalną maszyną przeznaczoną na powierzchnie do 1000 m², cenioną przez użytkowników za niezawodność, komfort obsługi, wydajność i wszechstronność. Sprawdzająca się w przydomowych ogrodach, na działkach, a także na innych terenach zielonych maszyna w sezonie wiosenno-letnim kosi i mulczuje trawę, a jesienią może służyć do zbierania i mielenia liści, które w rozdrobnionej formie są łatwiejsze w utylizacji. Dostosowaną do warunków oraz kondycji trawy wysokość koszenia umożliwia 6-stopniowa regulacja wysokości roboczej, w zakresie 20-75 mm. 
Rozdrabnianie roślin zapewnia innowacyjny system podwójnych noży MicroCut, w którym górny nóż kosi trawę, dolny tnie ją na mniejsze fragmenty, co skutkuje również m.in. o 30% lepszym wypełnieniem kosza niż w maszynach z nożami pojedynczymi. Zmiany funkcji z koszenia na mielenie dokonuje się jednym ruchem dźwigni, która zamyka kanał wlotowy do tekstylnego kosza o pojemności 55 l i wraz z systemem podwójnych noży zapewnia dalsze rozdrobnienie pokosu, krążącego wewnątrz metalowego korpusu. 
Wysoką wydajność oraz niezawodność przez wiele lat użytkowania zapewnia cichy, oszczędny, ekologiczny silnik Honda GCV 160A o mocy 4,4 KM, z układem automatycznego ssania. Bezproblemowy rozruch maszyny umożliwia system Easy Start, a bezpieczeństwo pracy i obsługi dodatkowo zwiększa blokada Blade-Brake zatrzymująca noże już po pół obrotu. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.