[ATB] Technika

Husqvarna - Nowości w Nadarzynie

Data publikacji:

Podczas kolejnej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa, która odbyła się w dniach 10-11 stycznia w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, firma Husqvarna zaprezentowała tegoroczne nowości produktowe. Była to zarazem pierwsza w tym roku okazja, aby zobaczyć najnowszy asortyment maszyn, urządzeń i akcesoriów Husqvarna wykorzystywany m.in. do pielęgnacji terenów zieleni.

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa to unikalna okazja do spotkania z jedną z najważniejszych grup naszych klientów i są idealną okazją do zaprezentowania tegorocznych premier produktowych - mówi Maciej Konieczny, dyrektor handlowy w firmie Husqvarna Poland.
Jedną z tegorocznych nowości w ofercie firmy Husqvarna jest bazujący na znanej od 30 lat koncepcji pojazdów tego typu Rider z koszem do zbierania trawy, niezwykle zwrotny, o małym promieniu skrętu, z opcjonalnym napędem na cztery koła zapewniającym przyczepność w każdych warunkach. Rider Collection to maszyna wprost stworzona do pracy w trudnym terenie, z nowatorskim systemem zbierania skoszonej trawy. W gronie Riderów firmy Husqvarna pojawiły się modele RC 318T i RC 320Ts AWD (dwie metody koszenia - zbieranie i rozdrabnianie), napędzane silnikiem Briggs&Stratton, zapewniające szerokość koszenia od 103 do 112 cm.
– Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w 2018 r. w ofercie firmy Husqvarna pojawiły się także myjki ciśnieniowe. Wielu naszych klientów budujących swój park maszynowy zgłaszało potrzebę posiadania tego rodzaju maszyn Husqvarna – dodaje dyrektor Konieczny. Oferta producenta obejmuje produkty w 4 seriach: 100, 200, 300 i 400, oferujące wydatek wody od 320-460 l/h do 540-610 l/h, przy maksymalnym ciśnieniu od 120 do 150 barów (długość węża od 7 do 13 m w zależności od modelu ).

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.