[ATB] Aktualności Husqvarna budowlane

Husqvarna - wchłonięcie Diamant Boart

Data publikacji:
Husqvarna - wchłonięcie Diamant Boart

Od 85 lat Diamant Boart służy globalnemu przemysłowi kamieniarskiemu, oferując wysokiej jakości narzędzia diamentowe. W 2002 r. firma stała się częścią Husqvarna Group's Construction Division.

– Przez wiele lat utrzymywaliśmy obie marki ściśle obok siebie w konfiguracji wielomarkowej, ale teraz nadszedł czas przemianować naszą firmę Stone Diamond Tools na Husqvarna. Nasza jakość, serwis, doświadczenie i przede wszystkim zaangażowanie pozostaną bez zmian, podobnie jak nasi pracownicy, biura sprzedaży i dystrybutorzy ­

mówi Pierre Andary, zastępca szefa działu narzędzi diamentowych w Husqvarna Construction.

Marka Husqvarna w tym asortymencie zostanie wdrożona w ciągu najbliższych miesięcy, ale znak towarowy Diamant Boart zostanie zachowany i będzie używany dla wybranej gamy produktów. –Wielu klientów zna nas już jako część grupy Husqvarna i wszystko pozostanie takie samo oczekując m.in. wysokiej jakości. Jesteśmy przekonani, że przyniesie to korzyści dla naszych klientów i całej branży kamieniarskiej, ponieważ będziemy mogli skupić nasze wysiłki na jednej silnej marce – mówi Pierre Andary.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.