[ATB] Nowości

Hyster - Dobrze dostosowane wózki widłowe Fortens

Data publikacji:

Zwiększony popyt i różnorodność operacji związanych z wewnętrznym transportem materiałów jest motorem rozwoju rozwiązań, które znajdują odzwierciedlenie w wózkach widłowych przeznaczonych do zastosowań w logistyce, dystrybucji, przemyśle i w innych sektorach. Dobrym przykładem jest gama wózków Hyster Fortens, które w przypadku tegorocznych modeli zostały wyposażone w szeroką gamę rozwiązań i modyfikacji dostosowanych do specyficznych potrzeb klientów.

Wózki widłowe Hyster H2-3.5FT wielokrotnie udowodniły swoją niezawodność, wytrzymałość i komfort w najbardziej intensywnych operacjach, zapewniając niski całkowity koszt użytkowania – mówi Matthew Allen, menedżer produktowy w Hyster Europe. – Coraz częściej jednak klienci potrzebują specyficznych rozwiązań, które spełniają ich szczególne wymagania aplikacyjne lub branżowe.
Wśród dostępnych opcji w zasilanych gazem (LPG) wózkach Hyster H2-3.5FT znajdują się m.in.: oświetlenie robocze - niebieska wiązka światła wskazuje obecność i kierunek jazdy wózka czy czerwone światła strefowe rozmieszczone po obu stronach maszyny, diody LED, odporne na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych oraz wstrząsów i wibracji, lusterko panoramiczne optymalizujące widoczność na obszar roboczy, czy też inteligentne pasy bezpieczeństwa Hi-vis. Nieautoryzowanej obsłudze wózka skutecznie przeciwdziała funkcja autoryzowania dostępu, która ogranicza korzystanie z wózka wyłącznie do wyszkolonych i wyznaczonych do pracy operatorów. Rozwiązanie to można dodatkowo uzupełnić o system telematyczny Hyster Tracker, który nie tylko wspomaga kontrolę dostępu operatora, ale również może być wykorzystany do zaoferowania korzyści w postaci lepszego wykorzystania wózka, jak również monitorowania kosztów. Wózki widłowe Hyster H2-3.5FT dają możliwość dostosowania się do konkretnych zadań - dostępne rozwiązania obejmują bowiem m.in. ogranicznik prędkości jazdy, niemający wpływu na przyspieszenie wózka czy prędkość podnoszenia.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.