[ATB] Aktualności Hyundai

Hyundai Construction Equipment Europe - Siedziba otwarta dla wszystkich

Data publikacji:

Po raz pierwszy w swojej historii firma Hyundai Construction Equipment Europe (HCEE) zorganizowała dni otwarte w swojej siedzibie w Tessenderlo w Belgii.

W dniach 28-29 marca klienci - obecni oraz potencjalni - firmy Hyundai, mogli znacznie lepiej niż np. podczas targów zapoznać się ze sprzętem z tym logo, również za sprawą możliwości przetestowania szerokiej gamy maszyn - gospodarze do dyspozycji gości oddali łącznie 20 modeli koparek gąsienicowych i kołowych, minikoparek oraz ładowarek kołowych, w tym najnowszych modeli z bogatej palety marki Hyundai.
Przedstawiciele firmy HCEE zdecydowali o przeniesieniu dotychczasowych relacji z użytkownikami końcowymi na kolejny poziom. Dlatego też ponad 150 obecnych i potencjalnych klientów zaproszono do europejskiej siedziby marki Hyundai. Pierwszego dnia przybliżono im szeroki zakres usług, technologii i produktów dostarczanych przez firmę - nie mogło przy tym zabraknąć prezentacji historii firmy, omówienia sieci sprzedaży w Europie, a także spaceru „za kulisami” firmy wraz z przewodnikiem. Dzień drugi z kolei poświęcony został testom maszyn dostępnych - rzecz jasna - w naturalnym środowisku roboczym. Do dyspozycji gości były specjalnie wyznaczone zespoły ds. szkoleń, produktów i sprzedaży - specjaliści z firmy Hyundai przedstawili najważniejsze różnice między maszynami i opisali kluczowe funkcje oraz technologie.
– Chcemy zaoferować naszym obecnym i potencjalnym klientom oraz dilerom unikalną możliwość całościowego zapoznania się z firmą. To coś więcej niż zwykłe targi. W firmie Hyundai Construction Equipment Europe uważamy, że najlepszym sposobem, aby zapoznać się z marką Hyundai, jest spotkanie się z nami osobiście i wymienienie doświadczeń. Ważną częścią doświadczenia klienta jest poznanie maszyn. Dlatego poprosiliśmy gości o założenie butów roboczych i kasków oraz wejście do kabin naszych maszyn reprezentujących światową klasę. Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się, jak sprzęt firmy Hyundai sprawdzi się na miejscu pracy, jest przetestowanie go – twierdzi Paul Symans, menadżer ds. marketingu na Europę w firmie HCEE.

GA

fot.firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.