[ATB] Aktualności Hyundai

Hyundai Construction Equipment - Ocena niezawodności

Data publikacji:

Firma Hyundai Construction Equipment w Yongin (Korea Południowa) rozpoczęła budowę centrum oceny niezawodności i laboratorium kontroli wydajności maszyn. Całkowita powierzchnia nowego obiektu, należącego do Mabukri Research Institute, będzie liczyć 40 tys. m².

Głównym celem realizowanego kosztem 58,7 mln euro projektu jest rozszerzenie działalności laboratorium kontroli działającego wcześniej w Ulsan i przekształcenie go w centrum oceny niezawodności, które umożliwi zintegrowane badanie zarówno części, jak i gotowych produktów. Koniec budowy przewidziano na sierpień 2020 r.
Centrum oceny niezawodności zostanie wyposażone w okazałe laboratorium, w którym wydajność sprzętu będzie sprawdzana w ekstremalnych warunkach temperaturowych (od -40°C do +80°C), a także w symulatory oraz najnowocześniejsze urządzenia testowe i pomiarowe. Dodatkowo prowadzone w nim będą również rozmaite badania i doświadczenia - m.in. związane z technologiami ekologicznymi, wysoką wydajnością i ograniczaniem hałasu - pozwalające sprostać coraz bardziej rygorystycznym normom w zakresie emisji spalin.
– Po zakończeniu budowy centrum oceny niezawodności wstępna weryfikacja zarówno części układów hydraulicznych i mechanicznych, jak i gotowych produktów będzie stała na wyższym poziomie. Znacznie wzrośnie również konkurencyjność gotowego sprzętu na rynku, jeśli chodzi o jego jakość. W związku ze zwiększeniem zaufania i lojalności wobec naszej marki spodziewamy się jeszcze prężniejszego rozwoju naszego przedsiębiorstwa w skali globalnej – skomentował Kim Gwang-min, wiceprezes centrum oceny niezawodności w Hyundai Construction Equipment.
Koreański producent koncentruje swoje działania na doskonaleniu jakości poprzez przekształcenie działu kontroli jakości w ośrodek kontroli jakości, co nastąpi już w styczniu 2020 r. oraz przeniesieniu 35% pracowników do działu badawczo-rozwojowego w sierpniu przyszłego roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.