[ATB] Technika

Hyva - Portfolio znacznie rozszerzone

Data publikacji:

Firma Hyva zapowiedziała wprowadzenie na rynek dwóch zupełnie nowych linii żurawi. Pierwsze maszyny w klasie 13-16 tonometrów obejmować będą 12 modeli.

Wśród nich znajdą się żurawie z wysięgnikiem teleskopowym do stosowania m.in. w recyklingu samochodów czy dźwigi z wysięgnikiem przegubowym do wydajnego załadunku i rozładunku. Więcej maszyn producent wprowadzi w ciągu 2-3 lat, rozszerzając asortyment żurawi w klasie 8-150 tonometrów.
Dwiema innowacjami w nowej linii żurawi są: Dynamic Load Diagram oraz Magic Touch. Pierwsze rozwiązanie, zupełnie nowe w branży żurawi samochodowych, umożliwia z wyprzedzeniem weryfikację udźwigu żurawia na podstawie aktualnej stabilności pojazdu. Natomiast drugie rozwiązanie pozwala kierowcy na automatyczne otwieranie żurawia z pozycji transportowej do roboczej i z powrotem, gdy zajdzie taka potrzeba.
Spośród innych funkcji, którymi wzbogacono nowe żurawie, warto także wymienić: szeroki, 425-stopniowy kąt obrotu, wytrzymałe mocowanie haka czy światła LED do nocnej pracy.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.