[ATB] Aktualności

Intermasz - Gdzie ci fachowcy?

Data publikacji:

W dniach 30 stycznia - 2 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyła się kolejna edycja targów Intermasz. Impreza reklamowana była hasłem „maszyny dla prawdziwych fachowców”. Świetne hasło, choć odwiedzając stoiska wystawców, można było zadać sobie pytanie - gdzie ci fachowcy?

Bez wątpienia łatwiej jest organizować imprezę dedykowaną dla szeroko rozumianego sektora budowlanego na przełomie stycznia/lutego niż w maju, kiedy to odbywały się wcześniejsze edycje Intermaszu. Pokazała to choćby duża liczba zwiedzających odbywających się równolegle targów Budma, wraz z którymi odbył się Intermasz. Tylko jak wytłumaczyć względny spokój panujący w tym samym czasie na stoiskach firm prezentujących maszyny budowlane? Czy tylko pogodą sprzyjającą aktywności na placach budów nawet w miesiącach zimowych, dzięki czemu wielu szefów firm miało w tym czasie wiele ważniejszych spraw na głowie niż przyjazd do Poznania? Czy może również niesprzyjającą z punktu widzenia wystawców lokalizacją w dwóch skrajnych halach?
Dlatego doskonale widać, że przełomu póki co brak, czego dowodzi choćby dość ograniczona ilość wystawców z branży maszyn budowlanych, z których większość stanowiły firmy mające swoje siedziby wokół Poznania. Oznacza to, że organizatorzy z MTP muszą solidnie odrobić „pracę domową” przed kolejnym wydaniem Intermasz-u.

Grzegorz Antosik

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.