[ATB] Aktualności

Isoli na przejściu granicznym

Data publikacji:

Nadzorowana przez Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie jednostka wzbogaciła się o ten sprzęt na przełomie 2019/2020 r., co znaczy, że była to jedna z pierwszych realizacji związanych z dostawą podnośników koszowych zrealizowanych przez HMF Polska.

Przybliżmy zatem zakupioną przez tego klienta zwyżkę przegubowo-teleskopową. Model Isoli PNT220NLX legitymuje się wysokością roboczą 21,9 m oraz wysięgiem bocznym 11,1 m. W jakich pracach znajduje zastosowanie? Pogranicznicy na co dzień wykorzystywują ją do takich prac, jak np. konserwacja budynków, konserwacja oświetlenia czy systemów radiowych i kamer oraz obsługę wszystkich trudno dostępnych miejsc.

Do tej pory pracownicy zmuszeni byli korzystać z podnośników znajdujących się w parku maszynowym sąsiednich jednostek administracyjnych lub korzystać z wynajętego sprzętu - w związku z tym dzięki podnośnikowi Isoli komfort pracy zespołu obsługującego przejście graniczne znacznie się podniósł. Jeśli chodzi o park maszynowy pracujący na potrzeby Przejścia Granicznego w Bezledach, to obejmuje on również śmieciarki, ciągniki komunalne wraz z osprzętem, a także ładowarki.

Warto dodać, iż w związku z przystąpieniem Polski w 2007 r. do Strefy Schengen, zlikwidowano przejścia graniczne z Litwą, Słowacją, Czechami oraz Niemcami. Wciąż funkcjonują jednak przejścia graniczne na granicy z Rosją, Białorusią, Ukrainą, a także morskie i lotnicze przejścia graniczne.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.