[ATB] Technika Jazon

Jazon - Dla branży komunalnej

Data publikacji:

Znana przede wszystkim z dostarczania interesujących, a przy tym znacznie ułatwiających pracę urządzeń dla branży brukarskiej, białostocka firma Jazon ma w swojej ofercie również nowe ciekawe rozwiązania, które powinny zainteresować firmy działające w sektorze komunalnym. Są to m.in. wyciągacz do pokryw studzienek czy chwytak do zwężek kanalizacyjnych.

Wyciągacz do pokryw studzienek kanalizacyjnych WP to niesłychanie łatwe w obsłudze urządzenie, które posiada wymienne zaczepy do różnego rodzaju pokryw. Urządzenie firmy Jazon o masie własnej 16 kg charakteryzuje się regulacją dźwigni w zakresie od 94 do 137 cm oraz maksymalnym rozstawem otworów zaczepowych na poziomie 60 cm. Z kolei chwytak do zwężek kanalizacyjnych CHZK skutecznie ułatwia podnoszenie, przenoszenie, a także instalowanie zwężek oraz kręgozwężek studzienek kanalizacyjnych. Urządzenie o masie 27 kg i maksymalnym udźwigu 2500 kg (wg PN-EN 1917) charakteryzuje się szerokim zakresem regulacji. Zaletą chwytaka jest szeroki zakres dostosowania się do zmiennej szerokości wewnętrznej zwężki kanalizacyjnej. Centralna łapa zaciskowa trawersy ma zmienną długość - długość chwytaka plasuje się w przedziale od 73 do 88 cm.

Wszechstronny chwytak

W gamie sprzętu pomocniczego dedykowanego do szeregu branż - drogownictwa, transportu, przemysłu, produkcji czy też pracy na składach budowlanych i przy materiałach budowlanych, znajduje się również nowy poziomy chwytak do bloków CHBP600. Urządzenie znajduje zastosowanie przy różnego rodzaju dźwigach, podnośnikach, żurawiach itp. do podnoszenia, przemieszczenia i układania elementów w postaci bloków prostokątnych albo innych przedmiotów, których masa, kształt oraz wymiary odpowiadają danym technicznym chwytaka. Wszechstronne urządzenie o masie 45,5 kg ma regulowaną stopniowo szerokość chwytu - w zakresie od 21 do 67 cm i maksymalny udźwig - 600 kg.
GA
fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.