[ATB] Technika Jazon

Jazon - Dobrze wyprofilowane

Data publikacji:

Wśród akcesoriów i urządzeń do profilowania podłoża dostępnych na naszym rynku znajdują się również interesujące rozwiązania firmy Jazon. Na liście produktowej białostockiej spółki pojawiły się właśnie nowe łaty ręczne.

Przygotowanie podłoża do układania kostki zapewnia szeroka gama łat profilujących. Firma Jazon ma do wyboru łaty ręczne o szerokości od 0,9 do 3 m lub 0,9-4,5 m. Łaty profilujące ręczne przeznaczone są do wyrównywania terenu pod nawierzchnię z kostki brukowej, asfaltu, na parkingach czy placach. Urządzenia mogą być przesuwane bezpośrednio po krawężnikach lub po szynach. Producent z Białegostoku ma w swojej ofercie ma również szereg akcesoriów - szyny, stopy oraz siodła.

Oferta firmy Jazon jest jednak znacznie szersza i obejmuje łaty mechaniczne o szerokości 4-6,5 m oraz 4,5-7,5 m z regulacją przy profilu daszkowym 0-5°. Najwyższą wydajność oraz jakość pracy pozwalają uzyskać sterowane laserowo przystawki równająco - niwelująca Profiler 01 oraz równająca Profiler 02 o szerokościach od 2 do 2,4 m. W zależności od potrzeb urządzenie może niwelować w płaszczyźnie 2D lub trójwymiarowo za pomocą GPS.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.