[ATB] Aktualności JCB

JCB - 25 milionowa inwestycja w Brazylii

Data publikacji:
ładowarka jcb

JCB ogłosiło dzisiaj inwestycję w wysokości 25 milionów dolarów w działania brazylijskie. Firma przygotowuje się do rozrostu.

Inwestycja została potwierdzona, gdy JCB gościło gubernatora stanu São Paulo João Doria w siedzibie głównej firmy w Staffordshire.

Sorocaba, São Paulo jest siedzibą brazylijskich zakładów produkcyjnych JCB od 2001 r. W 2012 r. firma zainwestowała 100 mln dolarów w nową fabrykę w mieście, którą otworzył premier David Cameron. W ramach najnowszej inwestycji o wartości 25 mln zostanie wprowadzona nowa oferta dla Brazylii i sąsiednich rynków Ameryki Południowej.

Podczas swojej wizyty gubernator Doria spotkał się z przewodniczącym JCB Lordem Bamfordem i dyrektorem generalnym JCB Graeme Macdonaldem.

Graeme Macdonald powiedział:

Mamy światowej klasy zakład produkcyjny w Brazylii, a ogłoszona dzisiaj inwestycja podkreśla nasze zaangażowanie na tym ważnym rynku i pozwala nam wykorzystać wszystkie możliwości rozwoju, które są przed nami. Rynek brazylijski jest w bardzo dobrej formie, znacznie wzrósł w ciągu ostatnich 18 miesięcy i nadal się rozwija. Przed nami bardzo ekscytujące możliwości. 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.