[ATB] Aktualności JCB

JCB ogłasza umowę z nową brytyjską drużyną

Data publikacji:

JCB ogłosiło dzisiaj partnerstwo z nowym brytyjskim zespołem wyścigowym. Firma stale zwiększa swoją obecność na rynkach światowych.

Współpraca z zespołem SportPesa Racing Point F1 (wcześniej Force India) będzie widoczna na dwóch modelach samochodów napędzanych przez Lance'a Strolla i Sergio Pereza od pierwszego wyścigu Formuły 1 w Melbourne w marcu. Branding pojawi się również na kaskach, kombinezonach i odzieży na tyłach drużyny.

Ponadto JCB odegra znaczącą rolę w rozwoju Racing Point, dostarczając maszyny, które pomogą w budowie planowanej nowej fabryki zespołu jeszcze w tym roku. JCB zapewni także gamę elektronarzędzi i odzieży roboczej dla brytyjskiego zespołu, a także sprzęt, w tym platformy dostępowe i generatory, aby pomóc zespołowi podczas wyścigów w Europie.

Popularność Formuły 1 daje JCB doskonałą platformę do promowania naszych produktów na arenie międzynarodowej zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów. 

Prezes JCB, Lord Bamford, powiedział: JCB jest jedną z największych na świecie marek sprzętu budowlanego i ta współpraca pomoże nam cementować i budować relacje z klientami. Widzimy wielką synergię z zespołem Racing Point; obaj mamy pasję do przekraczania granic nowych technologii i ambicji, by odnieść sukces. 

Otmar Szafnauer, szef zespołu SportPesa Racing Point F1 Team, dodaje: To jest początek nowej ery dla tego zespołu i jesteśmy zachwyceni, mogąc powitać JCB na pewnej ekscytującej drodze w nadchodzących latach. Zależy nam na sukcesie na torze i poza nim. Wspaniale jest mieć taką dynamiczną i wiodącą na świecie markę, która wspiera nasze wysiłki, gdy wkroczymy w sezon 2019.

Źródło:JCB

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.