[ATB] Aktualności

JCB świętuje rekordową liczbę kontraktów dla praktykantów

Data publikacji:

Rekordowa grupa stażystów JCB miała dwa powody do świętowania w związku z wystartowaniem w poniedziałek (4 marca) National Apprenticeships Week.

W sumie 79 praktykantów zostało nagrodzonych certyfikatami praktyk zawodowych - jednocześnie otrzymując upragnione umowy o pracę z firmą produkującą koparki z siedzibą w Staffordshire.

Grupa jest największą w historii JCB, która ukończyła praktyki poziomu 2 i 3 w ciągu jednego roku. Otrzymali nagrody od dyrektorów JCB podczas specjalnej ceremonii wręczenia dyplomów w siedzibie głównej JCB, Rocester.

JCB ma długą historię rekrutacji stażystów. W tym roku minęło 55 lat, odkąd pierwszy nabór dziewięciu osób zakończył szkolenie i zostały przedstawione zaświadczenia o stażach przez założyciela firmy Josepha Cyrila Bamforda.

Nowe talenty mają fundamentalne znaczenie dla przyszłego wzrostu i sukcesu JCB; Nasz biznes rozwija się szybko, a uczniowie są ważną częścią naszych planów.

Dyrektor generalny JCB Graeme Macdonald: W ciągu ostatnich pięciu lat JCB zainwestowało 30 milionów funtów w swoje programy szkoleniowe, a ponad 700 nowych rekrutów dołączyło do firmy jako stażyści lub absolwenci. Ich zaangażowanie w naukę było wzorowe, a ich ciężka praca opłaciła się przyznaniem pełnoetatowych umów. 

Dyrektor ds. Uczenia i rozwoju JCB, Max Jeffery, powiedział: Praktykanci, którzy otrzymali umowy na pełen etat, mają od 18 do 38 lat i obejmują byłego profesjonalnego gracza rugby, właściciela pubu i sprzątacza. Różnorodność tegorocznych praktykantów pokazuje, że jest to świetna droga do nowej, obiecującej kariery - bez względu na pochodzenie, wiek czy doświadczenie.

Źródło:JCB

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.