[ATB] Aktualności

JCB - umowa na 17 milionów funtów

Data publikacji:

JCB podpisało znaczącą umowę z Plant Hire UK na nowe floty Loadallów i koparek kompaktowych o wartości prawie 17 milionów funtów.

Dzięki tej umowie wiodący brytyjski najemca wzmocni swoją ofertę maszyn budowlanych, kupując 300 nowych JCB Loadall i 50 kompaktowych koparek wraz z wywrotkami i walcami tandemowymi.

Nowe maszyny zostaną oddane do użytku przez wykonawców projektów budowlanych i inżynieryjnych w całym kraju i będą stanowić uzupełnienie ogromnej floty maszyn JCB Plant Hire UK.

Ponieważ sektor budowlany rośnie w siłę, inwestycja w nowe JCB Loadalls i kompaktowe koparki midi zapewnia naszym klientom gwarancję najwyższej jakości maszyn z wyjątkowymi funkcjami bezpieczeństwa i standardem telematyki - powiedział Plant Hire UK MD Graham Jones

Maszyny są dostarczane i obsługiwane przez Gunn JCB.

Plant Hire UK jest jednym z naszych największych i odnoszących największe sukcesy klientów. Składy Gunn JCB są doskonale zlokalizowane, aby wspierać stale rosnącą liczbę maszyn, ponieważ Plant Hire UK nadal inwestuje w swoją flotę - powiedział MD Paul Hartshorn

Plant Hire UK została założona w 2005 r. Przez dyrektora zarządzającego Grahama Jonesa i dyrektora finansowego Wayne'a Illidge'a. Z siedzibą w St Helens, Merseyside, ma krajową bazę klientów, zatrudnia, utrzymuje i serwisuje tysiące maszyn na terenie całej Wielkiej Brytanii.

Źródło:JCB

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.