[ATB] Nowości JCB

JCB wprowadza nowy wachlarz innowacyjnych narzędzi

Data publikacji:
narzędzia jcb

JCB Tools - oficjalny licencjobiorca producenta maszyn budowlanych JCB - wprowadził na rynek nową gamę narzędzi ręcznych i elektrycznych wysokiej jakości.

Gama akumulatorowa obejmuje elektronarzędzia z silnikami bezszczotkowymi - zapewniające wielkie korzyści dla użytkownika. Eliminując potrzebę stosowania szczotek węglowych, energia nie jest tracona na tarcie i wynikający z tego wzrost temperatury, i zwiększa wydajność. Silniki bezszczotkowe mają również mniej części podlegających zużyciu, co skutkuje większą trwałością, wydłużoną żywotnością silnika i cichszą pracą.

Narzędzia są zasilane bateriami litowo-jonowymi, oferującymi szereg opcji zestawu od 2Ah do 5Ah. Technologia ta umożliwia przedłużone korzystanie z bezprzewodowych elektronarzędzi i maksymalną mobilność. Asortyment jest zasilany pojedynczym akumulatorem we wszystkich produktach, aby zmaksymalizować elastyczność, oszczędność i mobilność.

Nowe elektronarzędzia i zestawy akcesoriów JCB są dostępne w torbach z zestawem, a także w systemie przechowywania LB-Box firmy JCB firmy Sortimo, jednym z wiodących na świecie profesjonalnych magazynów narzędzi i systemów regałów dostawczych. System L-Boxx zapewnia bezpieczne przechowywanie, efektywne wykorzystanie przestrzeni transportowej i sprawia, że ​​przedmioty są łatwe do zidentyfikowania zarówno w miejscu pracy, jak i w warsztacie.

Zespół opracował również gamę akcesoriów pod nazwą DIAMONDTECH, program pił z otworami diamentowymi, służący do wiercenia delikatnych i kosztownych materiałów, takich jak porcelana klasy 5, ceramika, granit, marmur, szkło, płyta cementowa, laminaty i cegła.

Nowa gama narzędzi pojawi się wiosną tego roku.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.