[ATB] Nowości

JCB wprowadza swoją pierwszą obrotową ładowarkę teleskopową

Data publikacji:

Hydraload 555-210R jest odpowiedzią na wzrost popularności maszyn obrotowych o większej nośności w całej Europie i jest pierwszym w nowej serii. Oferuje maksymalny udźwig 5,5 tony i maksymalną wysokość roboczą 20,5 m.

    obrotowa ładowarka jcb

Aby zminimalizować czas ustawiania, wysięgniki mają automatyczne uruchamianie, sztauowanie i poziomowanie. Konkurencyjne czasy cykli podnoszenia i wysokie prędkości przepływu pomocniczego dla wydajnej pracy wciągarki, jeszcze bardziej zwiększają wydajność, mówi producent. Model oferuje również niższy układ silnika podwozia i wysoki poziom widoczności. Niska konstrukcja wysięgnika zapewnia również widoczność we wszystkich kierunkach, a także wszechstronne opcje oświetlenia roboczego i zestawy kamer, w tym kamerę z głowicą wysięgnikową do precyzyjnego umieszczania na wysokości. JCB Hydraload zostanie początkowo wprowadzony w Europie. Maszyny są napędzane silnikami Ecomax JCB, oferując części i wspólne usługi z innymi modelami Loadall.

System telematyczny JCB LiveLink jest wyposażony standardowo. Łatwo wybierane profile prędkości podnoszenia podnośnika i granice podnośnika pomagają operatorowi zoptymalizować maszynę do określonych zadań. Gama specjalnie opracowanych osprzętu JCB z wykorzystaniem technologii RFID może zostać zidentyfikowana przez urządzenie, aby automatycznie oferować prawidłowy wykres obciążenia dla bezpiecznej pracy. Istnieje szereg dostępnych załączników; 5,5 tonowa wciągarka, 2 tonowa wciągarka x 2 m, wysięgnik o zmniejszonej wysokości, 5,5 tonowy hak, lekkie łyżki i szereg akcesoriów montowanych na widłach, takich jak pojemniki na śmieci i pojemniki do układania betonu. Oferowane będą również zdalne podnoszenie i platformy dostępowe. Obrotowe ładowarki teleskopowe stały się prawdziwym ekonomicznym zamiennikiem mniejszych dźwigów mobilnych, oferując szybką konfigurację i możliwość przeprowadzania technicznych operacji podnoszenia - powiedział producent.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

YouTube atb

zobacz więcej

CASE ROAD SHOW 2023 Niemcy


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Targi eRobocze Show 2023 Lubień Kujawski


W chwili otwarcia wideo, YouTube wyśle pliki cookie. Polityka prywatności YouTube

Bądź na bieżąco! Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.