[ATB] Technika Kärcher

Kärcher - Najlepszy do ekstremalnych warunków

Data publikacji:

Szkodliwe dla zdrowia człowieka pyły to problem wszystkich osób pracujących w branży remontowo - budowlanej. Wdychanie ich zagraża zdrowiu i prowadzi do licznych chorób układu oddechowego. Dlatego tak ważne jest posiadanie sprzętu, który pozwoli bezpiecznie pozbyć się szkodliwych pyłów. Świetnie nadają się do tego odkurzacze NT z systemem Tact. Ich filtr nie zapycha się, dzięki czemu sprawnie zbierają pyły różnej klasy.

Uniwersalne (usuwanie suchych i mokrych zanieczyszczeń oraz wody) odkurzacze NT Tact marki Kärcher są niezastąpione w branży budowlanej i remontowej, gdzie często przychodzi stykać się z licznymi zanieczyszczeniami i dużą ilością drobnego pyłu klasy M i H. Dzięki systemowi Tact odkurzacze zachowują dużą siłę ssania nawet przy sprzątaniu znacznej ilości drobnego pyłu. Filtr odkurzacza jest na bieżąco oczyszczany i urządzenie może pracować bez przerw nawet w najtrudniejszych warunkach.

Duży zbiornik, długa praca

W ofercie firmy Kӓrcher znajduje się m.in. wydajny i efektywny odkurzacz NT 50/1 Tact Te L (zbiornik - 50 l), który radzi sobie z dużymi ilościami drobnego pyłu, jaki spotykamy na każdym placu budowy. Dzięki systemowi oczyszczania filtra Tact nie dochodzi do sytuacji, w której filtr zapycha się pod wpływem dużej ilości pyłu: co 15 s mocny strumień powietrza uderza w filtr oczyszczając go. Nie dochodzi do spadków siły ssącej i odkurzacz może pracować na pełnych obrotach, nawet w najcięższych warunkach. Urządzenie zostało wyposażone w system antystatyczny z uziemieniem części ssących, węża i kolanka w celu odprowadzania ładunków elektrostatycznych mogących powstawać podczas odkurzania bardzo drobnego pyłu. Komfort pracy zapewnia regulowana wysokość uchwytu. Odkurzacz ten może także zbierać płyny, co sprawia, że zakres jego zastosowań jest większy. Model NT 50/1 Tact Re L posiada także gniazdo do podłączenia elektronarzędzi.

Moc i mobilność

Odkurzacz NT 40/1 Tact Te, doskonale radzący sobie z dużą ilością pyłów klasy M, wyposażony jest w gniazdo do podłączenia elektronarzędzi, system oczyszczania filtra Tact. I 40-litrowy zbiornik zapewniający długą pracę bez przerw. Model NT 40/1 Tact Te posiada wytrzymały zderzak oraz długi wąż ssący (4 m). Wyposażenie: dwie ssawki: podłogowa i szczelinowa oraz torebka flizelinowa. NT 40/1 Tact Te posiada funkcję włączania i wyłączania przez podłączone elektronarzędzie oraz funkcję automatycznego wyłączania po przekroczeniu dopuszczalnego poziomu cieczy w zbiorniku.

Mały a jednak silny

Odkurzacz NT 30/1 Tact Te L z 30-litrowym zbiornikiem zanieczyszczeń w zupełności wystarczy do wydajnej pracy. Mocny zbiornik odkurzacza wyposażony został w zderzak zabezpieczający urządzenie przed uszkodzeniem. Model ten świetnie radzi sobie z pyłem, dzięki systemowi Tact. Płaski filtr falisty o bardzo dużej powierzchni filtracyjnej, w jaki wyposażony jest ten model, można wymieniać bez kontaktu z brudem i co ważne, nie zajmuje niepotrzebnie przestrzeni wewnątrz zbiornika, a jest bardzo prosty w montażu. Wąż ssący i kabel są zawsze bezpiecznie przechowywane na obudowie odkurzacza.

fot. firmowe

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.