[ATB] Aktualności Hitachi

Kanamoto i Hitachi podpisują umowę dla Chin

Data publikacji:

Hitachi Construction Machinery (Szanghaj) (HCS) i japońska firma wynajmująca Kanamoto podpisały umowę o współpracy strategicznej dla Chin.

Zgodnie z umową podpisaną 9 lipca w fabryce Hefei Hitachi w Chinach, Hitachi początkowo dostarczy 21 swoich 47-tonowych koparek ZX490LCH-5A do chińskiej spółki kanamoto, Kanamoto (China) Investment Co Ltd.

Prezes Kanamoto, Tetsuo Kanamoto powiedział, że obie firmy mają długą historię partnerstwa i że porozumienie w Chinach stworzy nowy model współpracy między firmą produkującą i wynajmującą.

Strategiczne partnerstwo podąża za inicjatywą Kanamoto w ubiegłym roku, aby dostarczyć duże maszyny dla chińskiego przemysłu wydobywczego na czteroletnią umowę najmu obejmującą sprzęt Caterpillar i SDLG.

Kanamoto powiedział:

Kanamoto jest pionierem i liderem na chińskim rynku wynajmu. Oryginalny unikalny model wynajmu w sektorze górniczym pomógł w rozwoju branży wynajmu w Chinach. Strategiczny sojusz z HCS wykorzysta nasze wspólne cele, aby korzystać z naszych osiągnięć.

Dyrektor zarządzający HCS Tei Gyomei powiedział:

Współpraca z Kanamoto pozwala HCS wzmocnić działalność wynajmu i dywersyfikację naszych kanałów. Postaramy się sprostać różnym wymaganiom chińskich klientów za pomocą różnych podejść, w tym wynajmu dealerów, wynajmu partnerskiego i wynajmu hurtowego, a także współpracować z partnerami w celu wzmocnienia działalności.

Na podpisie obecny był Zhang Hao, prezes wykonawcy Shenzhen Zewenxi, który odbierze 21 jednostek wynajmu. Powiedział, że wybrali Kanamoto ze względu na koncepcję wynajmu, profesjonalne zarządzanie i doświadczenie, a Hitachi - jakość swoich urządzeń i usług.

Strategiczny sojusz pomiędzy HCS i Kanamoto nie tylko złagodzi nasze obawy, ale także znacznie poprawi wydajność - powiedział Zhang - W przyszłości pogłębimy i rozszerzymy naszą współpracę z Kanamoto i HCS.

fot.: KHL

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.