[ATB] Aktualności KH-Kipper

KH Kipper - rekordowy 2021 rok

Data publikacji:

Miniony rok producent zamyka ilością ponad 2400 sztuk, czyli największym w historii firmy rocznym wolumenem produkcji.

W szerokim portfolio znajdują się zabudowy, przyczepy i naczepy dla różnych branż: budowlanej, wydobywczej, komunalnej, energetycznej, a nawet rolniczej. Wyzwaniem pozostają występujące cały czas braki w dostawach komponentów i materiałów, ale działania KH-KIPPER są planowane tak, aby klienci otrzymywali produkty na czas.

Dzięki wzrostowi zamówień z całego świata i długofalowemu planowaniu w 2018 roku podjęto decyzję o powiększeniu zakładu. Budowę nowej hali montażu końcowego ukończono jeszcze przed wybuchem pandemii, a na przełomie 2021/2022 rozpoczyna funkcjonowanie przylegające do niej nowe biuro.

Oddanie do użytku nowej hali pozwalającej w najnowocześniejszy sposób zarządzać produkcją diametralnie poprawiło możliwości produkcyjne i jakość produktów. Teraz w nowej hali o powierzchni ponad 1000 m2 mieści się 18 przestronnych stanowisk montażowych, na których łatwo zorganizować prace. Hala pozwala na realizację nietypowych zleceń, w tym dużych i ciężkich zabudów kopalnianych, których produkcja wymaga dużo miejsca i transportowania za pomocą suwnic o dużym udźwigu. Więcej miejsca daje dodatkowe możliwości wdrażania nowych technologii produkcji. Stanowiska na dotychczasowej hali zostały zagospodarowane głównie pod potrzeby lakierni. W 2021 roku powiększono także parking samochodów ciężarowych.

W najbliższym czasie KH-KIPPER planuje nadal rozwijać produkcję i udoskonalać produkty. To ważne, aby pozostawać konkurencyjnym na międzynarodowym rynku. Po oddaniu do użytku budynku biurowego zapowiadane są kolejne inwestycje, m. in. zorganizowanie działu laserowego cięcia profili, które usprawni wytwarzanie ram pośrednich oraz unowocześnienie linii automatycznego śrutowania i lakierowania proszkowego. Innowacje niewątpliwie ulepszą proces produkcji i realizację zamówień do klientów. W związku z dużym zapotrzebowaniem na wielu rynkach spływ nowych zamówień utrzymuje się cały czas na bardzo dobrym poziomie, a gotowe produkty są odbierane i opłacane na bieżąco bez opóźnień. Na rok 2022 planowany jest kolejny wzrost i rekordowa ilość produkcji oraz wartość sprzedaży.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj aktualności techniki budowlanej - zamów:

Bezpłatny egzemplarz Prenumeratę

Reklama
Najnowsze artykuły:
Reklama

Najnowsze z kategorii

Bądź na bieżąco!
Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Boomgaarden Medien Sp. z o.o. treści marketingowych (newsletter) za pośrednictwem poczty elektronicznej w tym informacji o ofertach specjalnych dotyczących firmy Boomgaarden Medien Sp. z o.o. oraz jej kontrahentów.